Oceny Peugeot 308 II SW

Peugeot 308 II SW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 308 II SW

~Damian
Peugeot 308 II
Jestem pozytywnie zaskoczony tym modelem. Duża poprawa jeśli chodzi o jakość wykonania w stosunku do poprzedników - dorównuje autom typu VW a może nawet i lepszy. Przejechałem nim 190tys. i zero awarii! Nic nie stuka, nie puka - środek dalej wygląd bdb. Kierownica lekko wytarta ale jak na ten przebieg jest OK. Silnik Diesla 1.6 zasłużenie uważany za jeden z lepszych silników- cichy, oszczędny i jak na razie bez awaryjny - Polecam
~astrolot
SW 1.2 PureTech 110KM 81kW
Peugeot 308 II
Wygodny kompakt, cicho wewnątrz, lekki do prowadzenia. Od nowości 150 tys km z jedną wizytą w serwisie (wentylator chłodnicy). Pasek rozrządu jeszcze nie wymieniany i jak na razie nic się nie łuszczy, a gdzieś można poczytać, że po 30tys coś tam się dzieje. Silnik bardzo elastyczny, nie spala oleju. Obsługa wyświetlacza dotykowego banalna i nie trzeba wychodzić z nawigacji, żeby zmniejszyć czy zwiększyć temperaturę (jakiś moto znawca na yt...
~maxymilian
SW 1.6 HDi 92KM 68kW
Peugeot 308 II
Samochód bardzo fajny ale firma Peugeot ma problem z tylnimi belkami zawieszenia które są wadą fabryczną powodują że słychać metaliczne stuki oczywiście belka nie obejmuje gwarancji a w Polsce stosuje się wszczykiwanie jakiejs substancji do belki i to ma być naparawa !! to powinno być wymienione
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 II SW
5,7
6,8
~Laudman
Peugeot 308 II
Na pewno jedno z najładniejszych kombi w swojej klasie. Jednak puretechy nie ustrzegły się wpadki: łuszczący się rozrząd i śliczny komunikat: „napraw silnik”. Trzeba oddać jednak honor serwisom, że naprawiają gratis (pod warunkim, że u nich serwisowałeś). Poza tym dobre odczucia.
~tomasz
Peugeot 308 II
Generalnie bardzo dobre auto do ruchu pozamiejskiego, wygodne dla kierowcy, przestronne i pakowne. Auto głównie użytkowane w trasach, zatem diesel 120 KM doskonale się sprawdza. Jedynie na niemieckich autostradach ma się wrażenie, że mocy trochę brakuje. Autem baaardzo komfortowo się manewruje za sprawą niewielkiego wieńca kierownicy.
~Rafał
Peugeot 308 II
Miałem kilka aut w swojej karierze. Peugot 308 spełnia moje oczekiwania w zupełności. Na tle poprzednich moich aut wypada bardzo dobrze. Komfort bardzo dobry. Ergonomia przyzwoita. Pozytywnie zaskakuje ekonomiczna strona użytkowania auta. Generalnie polecam wszystkim kierowcom.
~Dariusz
SW 1.6 e-HDI 115KM 85kW
Peugeot 308 II
Przesiadlem się z mercedesa w204 z 2009 roku. W sumie miałem olbrzymie wątpliwości co do tego auta, nawet aby pojechać i co oglądać. No ale...się zdecydowałem i nie żałuję. Oczywiście niektóre różnice są diametralnie, jednak jak na 3 letnie auto i to w cenie około 40 tyś. Nie mogę narzekać.
~James_Enfield
Peugeot 308 II
Kawał solidnego samochodu. Po przejściu kilku chorób wieku dziecięcego muszę wyraźnie stwierdzić, że Peugeot 308 T9 zasłużenie otrzymał tytuł samochodu roku. Auto nadaje się zarówno dla głowy rodziny jak i kogoś kto jeszcze do tego etapu nie doszedł, ale potrzebuje wytrzymałego i do tego bardzo ładnego auta. Model 308 T9 powoduje, że inne kompakty wyglądają jak Nokia w epoce smartfonów. I to nie tylko dlatego, że kokpit T9 jest jednym pięknym...
~MK
Peugeot 308 II
11tys przebiegu, rok używania. Silnik bardzo dynamiczny, pracuje bardzo cicho, auto pięknie słucha sie gazu. Biegi: automat w trybie zwykłym jest spokojny i w mieście jest wystarczający, tryb sport rzeczywiście ożywia go znacznie, co pozwala zachować niemal sportowa dynamikę przy 2 osobach z bagażem. Przestrzeń bagażowa - rewelacja: i duża i dobrze dostępna. Przedni kompartment bardzo wygodny i ergonomiczny; łatwy do utrzymania. Dobry egzemplarz.
2,3
~Mephic
Peugeot 308 II
Skandaliczna jakość wykonania. Samochód trapi masa mniejszych lub większych usterek. Jest to bardzo przykry obraz marki, która udaje, że ich nowe produkty mają wartość większą niż kilka lat temu - nie mają.
Peugeot 308 II SW