Oceny Peugeot 308 II SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW 2015-2017

Najnowsze oceny Peugeot 308 II SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW 2015-2017

3,6
~Michał
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Kupiłem z przebiegiem 200 tys. W zasadzie nie mogę się do niczego powaznego przyczepić poza tym ze koszty serwisowe i napraw są strasznie duże. Mam świadomość ze to kwestia mojego egzemplarza, a raczej poprzedniego właściciela, ale naprawy które mi sie przytrafiły i tak prędzej czy później czekają kazdą 308ke. Zaczynając od plusów to komfort jazdy, bardzo wygodne, sprężyste fotele które nie są kanapą a mimo to po kilkugodzinnej trasie...
~Jacek. K
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Peugeot 308 II to starannie wykonane auto z dbałością o jakość, czego od dawna francuzom brakowało. Mało wad , dużo zalet. Bardzo dobry bezproblemowy silnik 1.6 Blue HDI 120KM. z małym apetytem na ropę. 5,1 litra /100km średnia. Przy ekonomicznej jeździe 4,3l/100km. Dobrze spasowane plastiki(brak skrzypień , stukotów nawet podczas jazdy po bruku) Duży bagażnik i wystarczająco dużo miejsca z przodu, jak i z tyłu dla 2 rosłych facetów. Jak...
~Robert
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Na najlepsze auto segmentu C jakie miałem. Genialnie wyciszone, jak w klasie wyższej. Dla osób powyżej 1,8m mało miejsca nad głową. Silnik 1.6 HDI dynamiczny i jak na swoją moc bardzo oszczędny. Francuzi nie oszczędzali na materiałach i wyciszeniu. Podstawowe audio gra dobrze, wszystkie systemy wspomagające jazdę są OK, ekran dotykowy jest czytelny i szybko reaguje na komendy. 1.6HDI to ostatni porządnie wykonany i trwały silnik diesla. Oby...
~Zorba
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Mój pierwszy francuz. Wcześniej miałem civica ej2, prelude bb6, is200, Volvo s60. Auto znacznie nowsze niż moje poprzednie auta. Ogólnie oceniam dobrze, ale jak każde auto ma wady, niektóre dość irytujące. Dla niedużej rodziny idealne. Ja jestem żonaty i bezdzietny, ale z kotem :D Bagażnik bardzo duży i ustawny. Największy plus tego auta to świeży wygląd i silnik. Największy minus to chyba skrzynia biegów, ale konkrety będą niżej.
~Andrzej
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Kupiony od pierwszego właściciela po 50 tysiącach kilometrów. Żadnych awarii, w serwisie tylko po bieżące przeglądy. Bardzo oszczędny silnik, przy umiejętnej jeździe potrafi spalić 3,6-3,8 litra, a na autostradzie przy 125-130 km/h koło 4,5. Auto bardzo ciche, przestronne jak na tę klasę auta, fotele komfortowe. Nie mam żadnych zastrzeżeń do samochodu - następny będzie raczej na pewno Peugeot.
~Daniel
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Udany model, po dwóch latach użytkowania mogę przyjąć, ze peugeot potrafi robić samochody. Może faktycznie bryła samochodu nie każdemu przypadnie do gustu, ale wnętrze i staranność wykonania jest naprawdę dobre. Dobrze wyposażony nawet w podstawowym pakiecie. Dużo czytałem o panelu dotykowym ze zły mało intuicyjny itp. Dla mnie działa wyśmienicie i niczego mu nie brakuje.
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 II SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
5,3
~PimpuŚ
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Naprawdę fajne auto - wygodny pulpit[fajne niespotykane zegary(szczególnie obrotomierz kręcący się przeciwnie do wskazówek zegara)], świetna sportowa kierownica, wygodne fotele, przestronny bagażnik, wygodne fotele, świetny wygląd jak za te pieniądze.
3,7
~Damian
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym modelem. Duża poprawa jeśli chodzi o jakość wykonania w stosunku do poprzedników - dorównuje autom typu VW a może nawet i lepszy. Przejechałem nim 190tys. i zero awarii! Nic nie stuka, nie puka - środek dalej wygląd bdb. Kierownica lekko wytarta ale jak na ten przebieg jest OK. Silnik Diesla 1.6 zasłużenie uważany za jeden z lepszych silników- cichy, oszczędny i jak na razie bez awaryjny - Polecam
~tomasz
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Generalnie bardzo dobre auto do ruchu pozamiejskiego, wygodne dla kierowcy, przestronne i pakowne. Auto głównie użytkowane w trasach, zatem diesel 120 KM doskonale się sprawdza. Jedynie na niemieckich autostradach ma się wrażenie, że mocy trochę brakuje. Autem baaardzo komfortowo się manewruje za sprawą niewielkiego wieńca kierownicy.
~Rafał
SW 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Miałem kilka aut w swojej karierze. Peugot 308 spełnia moje oczekiwania w zupełności. Na tle poprzednich moich aut wypada bardzo dobrze. Komfort bardzo dobry. Ergonomia przyzwoita. Pozytywnie zaskakuje ekonomiczna strona użytkowania auta. Generalnie polecam wszystkim kierowcom.
Peugeot 308 II SW