Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mg407
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo ladne wykonczenie wnetrze (wersja SR Comfort z grudnia 2003). Jasne kolory, miekkie plastiki, przyjemna w dotyku welurowa tapicerka oraz piekne zegary z chromowanymi obwodkami i bursztynowym podswietleniem. Do tego pelne wyposazenie: 4 poduszki, ABS z EBD i BAS, klima automatyczna, radio CD Clarion, automatyczne swiatla i wycieraczki, elektryczne lusterka i wszystkie szyby... Pelnowartosciowy samochod klasy sredniej z nowoczesnym...
~Max
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Kupilem nowke w grudniu 2006 za 70000PLN. W cenie otrzymalem opony zimowe, pakiet ubezpieczen, alarm i blokade skrzyni biegow. Wyposazenie: ABS z EBD i BAS, 4 poduszki, 4 elektryczne szyby, radio CD Clariona, automatyczne swiatla i wycieraczki, zegary z chromowanymi obramowkami z wersji Cupe (predkosciomierz wyskalowany do 260 i wskaznik temp. oleju). Wnetrze zdecydowanie ladniejsze niz chociazby w 307 i nic nie trzeszczy.
~lkf406
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
całkiem przyzwoita cena, do tego co może zaoferować ten samochód właścicielowi, pod warunkiem, że ten o niego odpowiednio zadba, moim zdaniem ten samochód może zaoferować więcej za podobną cenę niż Vectra B
~rynio
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
auto warte jest swojej ceny, jest bardzo wygodne, dobre w prowadzeniu. niskie spalanie. odradzano mi kupno francuza z uwagi na awaryjność. decyzji o zakupie nie żałuję. oby było bezawaryjne dalej.
~wackap@wp.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
jak wyżej. Auta są dość taniej w stosunku cena/rocznik. Po co kupować jakiegoś passata za nie wiadomo jakie pieniądze, jak można mieć ten sam rocznik doskonałego peugeota w dużo niższej cenie.
~Sałata
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
W sam raz,często psują się drobnostki takie,że jak komuś nie przeszkadza może spokojnie jeździć, poważniejsze awarie rzadko się zdarzają.
~marcin_sw@op.pl - pozdawiam
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wart swojej ceny i patrząc po giełdach to cena z roku na rok trzyma się na przyzwoitym poziomie - wiec myślę ze to dobrze świadczy o 406.
~witold.krawczyk@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jeśli chodzi o "salonowe" ceny to te są chore, ale rynek wtórny prawidłowo to koreluje. Generalnie samochód wart swej ceny
~andrzej
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
trudno mi sie wypowiadac, bo jezdzilem tym autem jako moim służbowym przez 5 lat (od nowosci) a potem je wykupiłem
~Ziomek
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Za tą cenę mamy fure wg mnie lepszą od Vectry, czy pod wieloma względami nawet Passata
Peugeot 406 Sedan