Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ziomek
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Zimą, zeby w samochodzie bylo cieplo muszę przejechać ok. 4 km ( oczywiście spokojnie). Ale jest to duży silnik takze wybaczam mu to. Ale jak się nagrzeje wszystko hula aż milo. Klimatronic robi robotę. Mogła by byc dwustrefowa, ale to tylko klasa srednia niestety.
~Sałata
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wentylacja radzi sobie z tak dużą osobówką bardzo dobrze,klima działa jak należy tylko kratki wylotowe opadają bez przerwy.Ogrzewanie jeszcze lepsze nie ma problemów,przy wysokich mrozach trzeba dość długo czekać ale to normalne przy większej kabinie.
~Pitucha
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
To jest ogromny plus Lewka :) Odpalę i po minucie mam już ukrop w kabinie. Fajną rzeczą jest automatycznie załączająca się grzałka po przełączeniu na obieg wewnętrzny. Włączam ten obieg, ustawiam temp. na ciepło i po chwili wieje żarem :)
~wackap@wp.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Moje auto posiada climatronik, jednak na temat chodzenia się nie wypowiem, bo mam nieszczelną chłodnicę klimatyzacji. Grzeje bardzo ładnie, nie trzeba czekać nie wiadomo ile by było ciepło. Podgrzewanie przedniej szyby bardzo przydatna opcja
~mg407
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Automatyczna klimatyzacja niby wydajna, ale ciezko ustawic odpowiednia temperature. Zmieniasz o pol stopnia, a tu albo za zimno albo za cieplo. Jakies to dziwne... I nie ma kratki nawiewu z tylu.
~Maro
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Klima automatyczna chodzi rewelacyjnie. Ogrzewanie też dobrze. Odparowywanie szyb niestety jest zdecydowanie za wolne.Podgrzewane siedzenia świetnie i szybko grzeją tyłeczek, szkoda,że tylko przednie fotele.
~Tadeusz 50+
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Ogrzewanie super-szybko się nagrzewa i dobrze rozprowadza ciepełko po całym aucie a latem klima tak samo robi swoje.
~radziej
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
ogrzewanie jest super jak w japonczykach ale klima jest delikatna i lubi sie rozszczelnic zwlaszcza sprerzarka
~lkf406
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
w mojej 406 wymaga naprawy, natomiast z rozmowy z innymi użytkownikami mogę wywnioskować, że jest na dobrym/zadowalającym poziomie
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
6,3
~Pepedb@kki.net.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
B. głośny najwyższy bieg dmuchawy, b. szybkie nagrzewanie wnętrza, automat włącza A/C za każdym włączniem zapłonu
Peugeot 406 Sedan