Lista ocen Peugeot 407 SW (107) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Horry_Piotter
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Z przodu doskonale, z tyłu przeciętnie, razem dobrze. Ale widziały gały co brały. Z tyłu jeżdżę tylko po pijaku, kiedy z przodu siedzi żona. Na szczęście podsuwa fotel mocno do przodu i mam luz. Francuzi mieli doskonały pomysł, że pozwolili fotelom odjeżdżać maksymalnie do tyłu, wręcz bez żadnej przestrzeni. Jak nie wiozę nikogo z tyłu, mój pasażer może wyprostować nogi bez względu na wzrost. Producent nie narzuca ugięcia kolan.
~Adam
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Z przodu ma się wrażenie jazdy krążownikiem szos. Bardzo szeroko. Regulowany podłokietnik, na którym nie trzeba się "przepychać" z pasażerem. Nie mam elektrycznej regulacji foteli ale ta ręczna umożliwia dostosowanie wnętrza szybko i sprawnie. Z tyłu miejsca jest sporo. Fakt, że wożę dzieciaki, ale na razie nie jest im ciasno. Mają 160 i 136cm. Jak przerosną tatę, to się będę martwił... ;)
~Tomasz B.
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
W samochodzie jest duzo miejsca. Oczywiscie najwiecej ma kierowca i pasazer z przodu ale i z tylu tez go nie brakuje. Problemem moze byc tylko wsiadanie i wysiadanie, jesli ktos lubi siedziec wysoko. Jesli chodzi o bagaznik, to nie jest rewelacyjnie duzy, ale bez rozkladania siedzen, bez problemu wchodza tam trzy duze walizki i jeszcze mozna polozyc cos na nie.
~Maciek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Najczęściej korzystam z samochodu sam, jednak nawet dłuższa podróż (2000km) we dwoje z bagażami nie jest problemem. Myślę, że 4-osobowa rodzina + bagaże również będzie podróżowała w komfortowych warunkach. Jeśli bagażnika nie zajmuje subwoofer i wzmacniacze, to jest tam ogromna przestrzeń - w innym przypadku w zupełności wystarczająca dla 2 osób.
~FloroMarlboro
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo duże rozczarowanie względem zewnętrznych wymiarów. Dwójka szczupłych, dorosłych osób ma z tyłu bailando, ale schody zaczynają się, gdy trzecia dorosła osoba (również szczupła) wejdzie obok. Mimo braku tunelu środkowego, 3 osoby z tyłu to raczej ostateczność. Z przodu bajka - nawet dla osób powyżej 185 cm wzrostu.
~Patryk
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Pół na pół. O ile z przodu miejsca jest bardzo dużo, o tyle jeśli na przednich fotelach siedzą wysokie osoby, to zaczyna brakować miejsca z tyłu na nogi. Dorosła osoba ma już problem, żeby swobodnie siedzieć za kimś, kto ma 190cm wzrostu. Jeśli chodzi o samego kierowcę, to miejsca jest jak w salonie
~marcel
SW 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Jest dobrze, na nogi nie brakuje miejsca, pomaga brak środkowego tunelu z tyłu, na szerokość jest także wystarczająco. Fotel pasażera można rozłożyć naprawdę komfortowo i dobrze się wyspać. Regulowany podłokietnik kierowcy, z tyłu mamy podłokietnik z uchwytami na kubki.
~Matiwol
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Miejsca w aucie na ogół nie brakuje jedynie jazda w 5 osób może być uciążliwa niestety środkowe miejsce z tyłu jest bardzo twarde przez co jazda na tym miejscu jest niewygodna i to jest duży minus jak na kombi spodziewałem się że 5 osób pomieści się bez problemu
~WK.
SW 1.8 16V 125KM 92kW
Jak dla mnie kierowcy 173 cm nawet za dużo. Pewnie rozmiar Avensis najbardziej satysfakcjonowałby mnie (nie wiem jak z wygodą, bo nie jeździłem). Jest dużo miejsca. Na nogi więcej jednak było miejsca w nowym Citroen C5. Ale niestety gorsza widoczność przez przednią szybę.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407 SW
7,3
9,8
11,9
~kiostry
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
z przodu sto razy wiecej miejsca niz w skodzie octavii, dla kierowcy i pasazera z przodu raj i bardzo wygodne siedzenia, z tylu troszke za malo, ale to przeciez nie limuzyna (na rodzine 2+2 w zupelnosci wystarczy;)
Peugeot 407 SW