Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Peugeot 407 I SW

Peugeot 407 I SW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 407 I SW

~1nf1n1t3
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Peugeot 407 I
Ogółem auto godne polecenia pod warunkiem, że poprzednik dbał o stan techniczny - ilość różnych pierdół do zrobienia bo niechlujnym użytkowniku może zniechęcić na zawsze do francuzów (poprzednio miałem Citroena Xsarę II oraz Citroena C4). Denerwuje zbyt długi przód, czasami łatwo zahaczyć o kraweżnik/śpiący policjant.
~Janek z Janek
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Peugeot 407 I
Po udanym modelu 406 Peugeot stworzył godnego następcę który jest dopracowany i swym wylądem oraz niezawodnością przyciąga uwagę, a wszystko to za bardzo rozsądną cenę jeśli chodzi o samochody używane. Zrobiłem tym autem 50tys km w daw lata i jak na razie za te pieniądze nic lepszego na rynku nie widzę. Ciekawe jak się sprawdzi nowy model.
~Mark
Peugeot 407 I
Wygodny oszczedny, rewelacyjne zawieszenie !!! super wygodne siedzenia, jezdzilem roznymi autami tej klasy, VW, AUDI, MAZDA, VECTRA, ale komfort najlepszy jest jednak w 407!!
~Valentinho
Peugeot 407 I
Częstotliwość wizyt w serwisie gwarancyjnym jest nie większa niż w subaru. Z pewną nieśmiałością i dreszczem emocji wchodzę w okres pogwarancyjny.
~xmen
SW 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Peugeot 407 I
Wizualnie jeden z ładniejszych jaki miałem, zadbany jak z salonu, bogate wyposażenie. Technicznie największy śmietnik jakiego miałem. Nie było tygodnia żeby coś się nie zepsuło. Przed sprzedażą zeżarł 18tyś zł w 3 miesiące. Awaria bloku zaworów automatycznej skrzyni = 5200zł, , wyciek z pompy wspomagania = tylko oryginał dostępny na rynku, pompa nierozbieralna = nowa pompa 1800zł, awaria zawieszenia amvar = wymiana amortyzatorów z...
~Kierowca
Peugeot 407 I
Bardzo ladny i ekonomiczny samochodzik dla rodziny 2+2. Na codzien do pracy i na zakupy z super wygoda na dlugie trasy. Polecam kazdemu kto mysli o benzynie i \"zagazowaniu\" LPG. Tu troszke drozej (paliwo) ale bez ingerencji w uklad i duuuuuzo taniej jak na benzynie. Idealny do duzych przebiegow.
~Salwek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Peugeot 407 I
Codzienne dojazdy do pracy, na zakupy, czasem na wakacje i weekendowe wypady z dwójką dzieci nie stanowią wyzwania dla tego samochodu. Odpala zawsze, klima działa zawsze, wszystkie systemy ok
~michu
SW 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Peugeot 407 I
Polecam wszystkim, którzy nie lubią niemców i japończyków.
~Horry_Piotter
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Peugeot 407 I
Samochód oceniam dobrze, bo to tylko samochód. Jeździ, przywoicie pali, nie psuje się, jest bardzo wygodny. Świetny towarzysz podróży, niekoniecznie po mieście. Na razie przy 83kkm trudno mówić o jakimś większym zużyciu, a zatem i uciążliwych usterkach. Auto, choć to podstawowa wersja w kolorze szarym, przyciąga wzrok, a jednocześnie jest dyskretnie eleganckie. Szybkie, ciche, ładne - czego chcieć więcej? Dla rodziny do 2+2 idealne, pod...
~Wojtek
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Peugeot 407 I
Moim wcześniejszym autem była niezawodna Octavia z super chwalonym silnikiem 1.9 TDI. - niemiecki szajs - tą część mojej historii lepiej zapomnieć. Wkurzony na niemiecką motoryzację przesiadłem się na francuza. Oczywiście w akompaniamencie pukania się w czoło i rad w stylu "Nigdy nie kupuj francuza!" Swojej 407ki szukałem całkiem długo - w końcu udało się znaleźć fajny egzemplarz z polskiej dystrybucji. Nie polecam wersji 1.8 bo...