Lista ocen Peugeot 407 SW (91) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kiostry
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
nowego za 100 tys zl nie kupilbym napewno, bo to chora cena. Swojego kupilem w salonie za 70 tys zl. Byl modelem testowym, mial 10 miesiecy i 2 tys km przejechane, 2.0 HDI, po face liftingu, full wersja (alufelgi, pelna elektryka, dwustrefowa klimatyzacja, radio, komputer, tempomat, sterowanie z kierownicy i coś, co mi sie bardzo podoba- roletki na tylnych szybach:), dolozyli mi dodatkowy rok gwarancji, felgi stalowe do opon zimowych....
~o!
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przy tej cenie byłaby to rewelacja gdyby nie w/w awarie i serwis. Mogę darować uchwyty na kubki, ciasnotę na tylnych siedzeniach oraz inne niedociągnięcia gdyby to coś mniej paliło i nie psuło się w przeciągu 5 tygodni kilkakrotnie. To tylko marzenie. Powinienem zaznaczyć \"bardzo źle\" i ostatecznie tak zrobiłem, ale wierzę że to potkniecie (choć dla mnie tragiczne finansowo)i sprawa znajdzie korzystny dla mnie finał.
~Janek z Janek
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Stosunek jakości do ceny przy zakupie auta rocznego z gwarancją od dealera jest rewelacyjny ponieważ można znależć taki samochód za niecałe 70% ceny nowego do tego z niewielkim przebiegiem. Sam kupiłem roczne auto z przebiegiem 17tys km za 56 tys. zł a identyczny nowy stał wtedy w salonie za 84,9tys. zł ( w cenie promocyjniej :-) ).
~w1cked
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Powiedziałbym że jestem gadżeciarzem, ale nie spdziewam się od auta że pana Boga za nogi chwycę jak je będę miał oraz nie mam manii jakichś mitów o samochodach jak \"nie kupuj na f i francuskich\", \"wolksvagen to auto dla ludu\" etc. mając takie nastawienie powiem że nie jest to tanie auto, ale za tą cenę trudno kupić coś z takim wyposażeniem.
~gabryś
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przez panującą w Polsce opinię o francuzach samochody koncernu PSA są mocno niedocenione. Dlatego cena jest rewelacyjna w stosunku do jakości! A wystarczy porównać opinie w Autocentrum: 407: http://www.autocentrum.pl/oceny/peugeot/407/ i np odpowiednika VW Passata: http://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/passat/b6/
~Maciek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Za te pieniądze (50tys. zł) ciężko dostać auto bardziej prestiżowej marki z choćby zbliżonym wyposażeniem (2.0HDi, 163KM@380Nm, automatyczna skrzynia biegów, tempomat, 9 poduszek, ABS, ESP, kolorowa nawigacja, telefon, czujniki parkowania, ksenony, skórzana tapicerka, sterowanie wybranymi funkcjami głosem, szklany dach itp.).
~Wiedeńczyk
SW 2.2 HDi FAP 170KM 125kW
Trzeba przyznać, że za cenę na poziomie 136 tys. pln otrzymuje się w pełni wyposażony samochód, z ekstrasami, za które u innych trzeba słono zapłacić. Posiadam wersję pełną (skóra, nawigacja, sound system itp.), którą przyjemnie się podróżuje na długich trasach. No i co ważne - auto neutralne co do atrakcyjności dla złodzieji.
~Adam
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Mogę tylko opisać swoje subiektywne odczucie - uważam zakup tego auta za jedną z najlepszych swoich inwestycji. Jeździłem siedemnaście lat niemieckimi samochodami i od czasu jak mam tego Peugeota moim mottem jest - Nigdy więcej niemieckiego auta!!! Niemieckie fury są po prostu nudne i bez polotu stylistycznego.
~jumper19
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Peugeot to nie BMW, Audi, czy Mazda i o tym właściciel będzie codziennie pamiętał. Jednak stosunkowo niskie ceny zakupu (zwłaszcza używanego, zadbanego i nieźle wyposażonego egzemplarza) mogą być dobrym doradcą, gdyż suma sumarum auto jest na pewno warte takich pieniędzy.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~1nf1n1t3
SW 2.0 HDi 136KM 100kW
Cena za którą można kupić dobrze wyposażone 407 z ostatnich roczników pozwala na zakup o kilka lat młodszego VAG'a z bardzo słabym wyposażeniem. Jeżeli ktoś nie kieruje się stereotypami i dokona dobrego wyboru to będzie zadowolony.
Peugeot 407 SW