Lista ocen Peugeot 5008 I Minivan (48) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~automaniak:)
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Jest to moja druga opinia. Pierwszą dodałem po przejechaniu 10.000 km. Teraz jest 60.000. Samochód nie sprawia większych problemów, nigdy nie zawiódł. Niemniej pojawiło się pewne problemy o których warto napisać. Po pierwsze, co 20 tyś. km konieczna jest wymiana łącznika stabilizatora. Po drugie, w trzecim roku użytkowania na tylnej klapie pojawiła się korozja. Ujawnił się również pewien mankament użytkowy - samochód ma niewygodny fotel...
~T.B.
Minivan 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Choć auto jest prawie nowe, zostało już wypróbowane w różnych warunkach - polna droga, autostrada, góry - i w każdych sprawdziło się doskonale. No, może tylko na polnej drodze okazało się raz, że ma nos zbyt blisko ziemi. Od pasażerów nie usłyszałem żadnych narzekań, a jako kierowca czuję się na swoim miejscu świetnie. Jeśli tylko (odpukać!) nie dopadną go z czasem jakieś usterki, to niczego więcej nie potrzeba do spokojnego i wygodnego...
~adk
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
W tej klasie cenowej moim zdaniem najlepszy wybór, jeśli ktoś ma 3 dzieci. Bardzo dobry silnik. Stabilne, choć nieco za głośne i za twarde zawieszenie. Jednak dzięki niemu samochód potrafi dać sporo radości z jazdy, gdy dzieci zostaną w domu... Wnętrze rozwiązane bardzo dobrze w relacji do wymiarów zewnętrznych (to tak naprawdę nieduży samochód), dość wygodne. Ogólne poczucie jakości jeszcze nie idealne, ale już niezłe.
~varden
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Z czystym sumieniem mogę polecić Peugeot 5008. Poprzednio jeździłem Passatem 2007 r. sedan z silnikiem 2,0 tdi, sprzedałem go dopiero w 2010 roku ze względu na spłatę kredytu zaciągniętego na ten samochód. To była moja udręka z tym samochodem. Dlatego po częstych wizytach w serwisie z tym co miało być niezawodne, mogę zdecydowanie polecić Peugeot 5008.
~Michał
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Całościowo autko bardzo fajne. Jestem zadowolony z zakupu. Po 3 latach od nowości kosztował połowę ceny, więc nie ma tragedii... Kupa miejsca, 2 dodatkowe fotele w bagażniku się przydają. Silnik rewelacyjny - ładnie się zbiera... Topowe wyposażenie (szklany dach, DVD, ekrany w zagłówkach itd.) za tą cenę... Rewelacja!
~Cynik150
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo dobry samochód dla rodziny ze względu na przestrzeń dla pasażerów, ogromny bagażnik, przeszklony dach :-). Znakomity silnik i dość sztywne zawieszenie sprawiają, że wrażenia z jazdy są również bardzo przyjemne. Problemem zaczynają być awarie (już dwa razy naprawiane zawieszenie)
~Doświadczony - zakupiony peugeot 5008 jest moim dziewiątym autem
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
po miesięcznej jeździe peugeotem 5008 wrażenia pozytywne, gdyby przełączanie biegów lewarkiem było płynniejsze i cichsze, a zawieszenie nie przenosiło drgań na kierownicę przy jeździe po nierównościach - to uważam, że w segmencie minivanów peugeot 5008 zasłużył na palmę pierwszeństwa.
~tdereb
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Mocna czwórka, samochód trochę niedoceniany. Przestronny, praktyczny, z bardzo dobrym, dynamicznym i ekonomicznym silnikiem 2,0 HDi - 150 KM. Idealny na długie wyjazdy z rodziną. Mimo upływu lat sylwetka dalej może się podobać. Bardzo dobry wybór dla rodzin z małymi dziećmi.
~Jacek
Minivan 1.6 VTi 120KM 88kW
Mam go na razie 2 miesiące, ale jestem bardzo zadowolony. Idealnie wpasowuje się w potrzeby mojej rodziny. Do wyboru były egzemplarze z jednostkami THP i VTi - z rozmysłem wybrałem wersję wolnossącą. Liczę na bezproblemową eksploatację. Więcej szczegółów w poszczególnych kategoriach.
~Kazet
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Potrzebowałem auta rodzinnego i funkcjonalność 5008 dobrze spełnia te wymagania: jest przestronny, wygodny, ma 7 miejsc, jest też cichy i w wersji allure dobrze wyposażony. Niestety ma dość delikatne zawieszenie.
Peugeot 5008 I Minivan