Lista ocen Peugeot 508 I (280)

~Marcin
RXH 2.0 HYbrid4 200KM 147kW
Bardzo fajne, nieoczywiste kombi, lekko podwyższone względem zwykłego 508 z dołożonymi plastikami a'la suv i dodatkowo pędzoną ośką tylnią (może się przydać w trudniejszych warunkach- w dobrych nie czuć różnicy). Duże, wygodne auto z (tylko) przyzwoitym bagażnikiem. Sporo miejsca w środku, super wyposażone, wygodne, ładne i przyzwoicie wykończone. Minusem jest brak miejsca na portfel czy telefon w konsoli centralnej. Natomiast in plus z małych...
~Maciej
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Piękny wygląd, auto znakomicie się prezentuje zarówno na zewnątrz jak i w środku. Zwraca uwagę innych. Polecam każdemu, kto szuka niebanalnego samochodu.
~dkr
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jest ok, ale "**** nie urywa". Zdecydowany plus za silnik, ale też równie zdecydowany minus za skrajnie gówniany (bo inaczej tego się nie da nazwać) lakier, który się rysuje od samego patrzenia na niego.
~Tomek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wygodne i komfortowe auto rodzinne. Bardzo ekonomiczne, nawet jak na taką masę. No i dobrze wygląda ;)
~srebrny
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Jestem bardzo zadowolony. Brałem najbardziej pod uwagę skodę superb i 508. Długo oglądałem jeździłem, porównywałem ceny, wyposażenie itp... Wygrała 508... Wcześniej miałem już peugeota i uważam, że większość opinii o \"francuzach\" są wyssane z palca przez ludzi którzy nigdy nie mieli takiego samochodu lub mieli model \"przejeżdżony\" z floty. Wygląd moim zdaniem bardzo ciekawy, ale oczywiście to kwestia osobistego gustu.
~Alosza
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Samochód nadal robi wrażenie, cieszy. Każdy kilometr pokonany tym samochodem to przyjemnie spędzony czas. W komfortowej i szykownej atmosferze.
~Potr
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Powinna być jeszcze ocena bardzo dobrze. Plusy to silnik, wykonanie, wyposażenie i rozsądna cena (ale nie ta katalogowa) Minus - dosyć ciężko chodząca skrzynia biegów szczególnie 5 i 6 Bardzo dobrze prowadzące się i zarazem komfortowe auto o neutralnej stylistyce. W wersji Allure plus skóra kokpit wygląda znakomicie.
3,6
~j.radecki
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Ogólne wrażenie ok. Samochód się podoba na ulicy, komfort jazdy jest wysoki.
~mati.b
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Drugi raz bym nie kupił. Ze względu na miekki ekologiczny cieniutki lakier i nijakie materiały tapicerskie.
~Marcin
RXH 2.0 HYbrid4 200KM 147kW
5 gwiazdek za stosunek cena/jakość/bezawaryjność/wyposażenie/wielkość/rok. Ogólnie porównywałem wiele aut i nic ciekawszego (z napędem lepszym od FWD/RWD nie znalazłem). Fajne i duże auto, wygodne, dobrze wykończone (miękkie plastiki, nowoczesny design, fajna skóra, doskonałe wyposażenie) z przyzwoitymi osiągami i naprawdę fajnym spalaniem w mieści (poza miastem jak to duży diesel- też nieźle).