Lista ocen Peugeot 508 I (280)

~Anselmo
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Na pewno francuzi zrobili olbrzymi krok do przodu - ale nie są to jeszcze niemieckie, czy japońskie auta. Na plus - design - samochód ma bardzo ładną linię, doskonałe materiały wykończeniowe - miękkie plastiki,fotele półskórzane, kierownica dobrze leży w dłoni. Na pewno dużo ładniejszy samochód niż octavie, avensisy, passaty, superby inne z tej klasy.
3,7
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Polecam auto, które jest bardzo dobrze wyposażone, ciche i oszczędne. Co do silnika to się nie wypowiadam. Jedni wolą ropniaczka a inni benzynę. Można wybrać coś dla siebie. Z wad: nagłośnienie. Radio WIP z bluetooth gra fatalnie. Ponoć wersja z Navi gra lepiej - najlepiej zakupić audio sygnowane przez JBL
~Aragorn111
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Moje 11te auto. Wszystko w ni mi się podoba. Biała perła z ciemnym szklanym dachem i ciemnymi szybami wygląda świetnie. Łączy wygodę i komfort citroena C5 , z ergonomią i radością jazdy jaką dawała mi mazda 6. Cieszy mnie każdy kilometr przejechany tym autem. Zrobione 137000km bez usterki! Mój diesel pali 5,5 do 6,5l/100km! Komputer pokazuje idealnie dokładnie spalanie. Najlepsze auto jakim jeździłem. Po prostu kocham je. No i eksploatacja tania.
~rewerz
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Jest to moja druga ocena po 2 latach eksploatacji. Po tym okresie 508 jeździ tak samo dobrze jak na początku.
~xyz
Sedan 2.0 Hybrid4 200KM 147kW
Świetny budżetowy samochód. Niska cena zakupu, w miarę niskie koszty utrzymania. W moim wypadku najbogatsza wersja wyposażenia (skóra, bixenon +led, hybrid4, bezkluczykowy dostęp, 4 strefowa klimatyzacja, roletki, asystent parkowania itp.) umila podróż.
~Jacek
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo eleganckie auto, świetnie wykończone, przestronne i efektowne. Niewielkie minusy nie zmieniają ogólnie pozytywnej oceny
~krzysiek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Największa zaleta - mega oszczędny silnik. Po za tym w każdej innej kategorii auto wypada średnio. Na trasie jest mniej stabilny od rywali z Niemiec a bliźniaczy citroen bardziej komfortowy. Dużo miejsca w środku i łatwo o wersję z dobrym wyposażeniem. Warto szukać wersji z nowym oprogramowaniem z Android Auto/Apple Car Play. Stary system to dramat większy niż w toyocie.
~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
super samochód, bardzo wygodny, pewne prowadzenie i cichy. Najlepszy jakim dotychczas jeździłem
~radi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Do niczego nie można się przyczepić - proszę wziąć pod uwagę że jest to klasa średnia, czyli moja ocena jest adekwatna do tej klasy samochodu. Jest nieodparte wrażenie poruszania się bardziej luksusowym autem niż jest w rzeczywistości. Świetnie wyciszone, spokojne (z tym silnikiem), komfortowe (jednocześnie nie pływa) auto, z wrażeniem jazdy luksusową limuzyną. I jak dla mnie jest to aktualnie najładniejsze auto, może nie na całym tynku, ale w...
~karl
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Swietny kompromis miedzy osiagami, ekonomika i komfortem urzytkowania. Praktycznie bezawaryjnie pokonuje kolejne odcinki autostradowe.