Lista ocen Peugeot 508 I SW (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sandman8
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Jak na razie mam pelne zaufanie do tego samochodu. Silniki znane i lubiane. Montowano jebtakze swojego czasu takze w bodajże mazdach czy nissanach. Nic mi nie skrzypi i jie zapowiada nadejscia usterek...
~Marcin
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
łożysko podpory półosi od nowości, asy z krakowskiej i jerozolimskich nie mogły znaleźć, dopiero na radzymińskiej podczas jazdy. Poza tym rysują się szkiełka od zegarów i tyle
~fazeusz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Niestety trafiają się pierdoły typu uszkodzony silnik wycieraczki, niedziałający głośnik. Póki co wszystko wymieniane na gwarancji. Pozytywne jest to że części na rynku tanie.
~lepszy_model
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Zbyt wczesnie zeby sie jeszcze wypowiadac. Jesli bedzie rownie niezawodny jak moja poprzednia 407\'ka ktora pokonalem w 4 lata 140 tys km bez zadnej awarii - bedzie rewelacja.
~Maciej
SW 1.6 HDi 115KM 85kW
Minimalny problem z szalejącą elektroniką/ gaśnięcie silnika przy start / stop. Problemem była luźna klema akumulatora i za słaby akumulator ogólnie.
~Maciej
~paweł_domo
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Od momentu zakupu nie działa klamka bezdotykowa po stronie kierowcy. Z tego co widzę, to stała przypadłość tego samochodu.
~M
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Posiadam wersje allure. Jak do tej pory wszystkie podzespoły elektryczne jak i mechaniczne działają nie zawodnie.
~Peugeot
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Jeżeli dolanie płynu FAP można uznać za drobną usterkę, to zdarzyła mi się jedna usterka. Poza tym lać ON i jeździć, jeździć, jeździć.
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Daję doskonale bo awarii brak.Trzeba jednak zauważyć bardzo słabej jakości lakier-mocno matowiejący w wyniku działania myjni
Peugeot 508 I SW