Lista ocen Peugeot 806 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojmaj@o2.pl
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Stanowisko kierowcy bez zarzutu choć oczywiście przy przejsciu z osobówki trzeba się przyzwyczaić do innej pozycji. Jest wszechstronna regulacja foteli i kieronicy. Przednie fotele obrotowe. Pozostałe 4 fotele (każdy z podłokietnikami) można dowolnie konfigurować i składać - często z tego korzytstałem mimo że trochę ważą. Wnętrze przyjemne, brązowa skóra i przyzwoite wykładziny. Wielofunkcyjność i wygoda rewelacyjna, jak w zadnym innym. Duży...
~brando-69@go2.pl
Van 2.0 121KM 89kW
No takiego auta nigdy nie miałem ,mam co chciałem ful dla kirowcy a rodzina zabrała połowe domu,7 foteli każdy regulowany osobno ,wygodnie - komfortowo - fakt że zabrałem tyko 4 fotele + 2 rowery dla dorosłych + dwa dziecięce kpl.bagaży i było miejsce ,dodam wszystko spakowałem bez kłopotu do środka bez odkręcania jednej śrubki .super
~Greg
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Niby przestrzeń ogromna, ale na nogi miejsca mało, zwłaszcza dla kierowcy i w trzecim rzędzie siedzeń. Strasznie krótkie siedzisko kierowcy. Ponadto po zamontowaniu wszystkich siedzeń bagażnik jest dość symboliczny.
~Vanowiec
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Pierwszy i drugi rząd bardzo dobrze. Na trzecim troszkę gorzej, ale tylko na nogi. Dużym pozytywem jest to, że za trzecim rzędem siedzeń zostaje jeszcze miejsce na dwie walizki (niemałe)
~Jack 119
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Najlepiej mają z przodu wysoko i masa miejsca, ale ci z tyłu też nie mogą narzekać. W porównaniu z SHARANEM to jest hala sportowa, dużo miejsca na głowę nawet dla wysokich
~~waweł
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Niesamowita wygoda dla kierowcy i pasażerów, nawet po 8 h jazdy nie czuć zmęczenia na kręgosłupie! Trudno znaleźć drugi tak wygodny samochód dla rodziny!
~kristo77@op.pl
Van 2.0 121KM 89kW
SUPER, NAWET PRZY 7 FOTELACH, CHOCIAŻ WTEDY TROCHE MAŁY BAGAZNIK, ALE TRAGEDII NIEMA, UŻYTKOWNIK GALAXY CZY SHARANA MOŻE POMAŻYĆ O TAKIEJ PRZESTRZENI
~Nasti
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Jest ok ale fotel kierowcy mógłby mieć większy zakres regulacji, bagażnik przy 7 potelach też nie jest zbyt duży.
~sebastiano
Van 2.1 TD 12V 109KM 80kW
nie ma nic tu dodwać kto raz byl w środku odrazu bedzie wiedzial o co chodzi... nie ma co sie tutaj doszukiwac
~Konrad
Van 2.0 121KM 89kW
dożo miejsca,jeżdżę z rodziną (2+2)co roku na wakacje na południe i jest rewelacyjny