Lista ocen Peugeot 806 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maja@maja.net.pl
Van 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Fakt, że w dieslu nie są to małe pieniadze, bo za rok 1997, w dobrym stanie, ale w dobrym, nie w jakis tam wypicowany na sprzedaż, trzeba zaplacic okolo 19tys zł. I niech nie myli nikogo cena ,ze za 97r. w dieslu mmozna zaplacic juz 15tys zł. To bedzie szrot, szukalem dosc dlugo, zanim kupilem swojego. Ja za niego dalem 4400 €, a i tak mial pare mankamentow- wahacz lewy do wymiany, łożysko docoskowe sprzegla do wymianay bo troszke je...
~brando-69@go2.pl
Van 2.0 121KM 89kW
wydałem dobrze pieniadze,za 10 letnie auto w b.dobrym stanie .Trudno będzie mi znaleźć dobrego następce w przyszłości ale to jeszcze pare lat.Polecam gorąc i przestrzegam niekupójcie SAMI AUTA .ja dostałem w tyłek to BOLI jeszcze długo po.
~Konrad
Van 2.0 121KM 89kW
Za te pieniądze trudno kupić coś dobrego,mój samochód kupiłem w niemczech miał udokumentowane 95 tyś km,więc b.mało, mechanik polecił go,szukałem VW, byłem przeciwny francuzom,ale dziś mogę powiedzieć że to dobry wybór.
~Nasti
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Kupiłem auto w wersji SV więc wszystko oprócz szyberdachu i lakieru metalicznego było fabrycznie. Rozsądne koszty serwisu i części ale duże spalanie i wysoka utrata wartości - choć porównywalna z konkurencją, może poza Espace´m.
~Vanowiec
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
Ja go kupiłem za niewielkie pieniądze w bardzo dobrym stanie. Z tego co wiem w tym roczniku z silnikiem HDI kosztują nawet ponad 30tys (bez skóry, którą akurat ja mam), ale i tak bym dał, bo warto.
~Jarek
Van 2.0 121KM 89kW
Cena nowego może troszkę szokować przeciętnego zjadacza chleba ale używany nie jest wcale taki drogi - warto przeglądać oferty 806 w autogiełdach przed zakupem jakiegokolwiek samochodu
~rowerzysta
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Niestety, samochody tej klasy sa nieprzyzwoicie kosztowne w zakupie. Za to odkupują swoją winę komfortem, przestrzenią i przyjemnością z jazdy. Mimo wszystko polecam zainteresowanym.
~brutus888
Van 2.0 HDI 109KM 80kW
za ta cene nie mozna kupic nic lepszego, a naprawde warto, niedoceniony samochod, o niebo lepszy od sharana,galaxy,alhambry, wygodniejszy o wiele
~peżo
Van 1.9 TD 90KM 66kW
dziwię się, że ludzie wydaja podobne pieniążki na jakieś bmw, audi i fordy itp, których jest aż zadość, lubię odróżniać się i to auto daje mi te satysfakcję
Dziennik kosztów dla Peugeot 806
8,2
~tomi-okey
Van 2.0 121KM 89kW
za te monete trudno kupic auto w lepszym stosunku cena/jakosc/wygoda-funkcjonalnosc.trzy gwiazdki w ncap,voyager i carniwal maja tylko dwie