Lista ocen Peugeot Partner I 1.6 HDi 90KM 66kW 2005-2011 (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mlody
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Tu mam problem. Gdyż zalezy kto ma jak cieżką nogę. Ja jezdze dynamicznie , ale nie krece na obrotach. Głownie sam bez towaru. Kupujac to auto myslalem, ze bedzie jazda tania. Poprzednio seat nowy na LPG. niestety sie rozczarowalem. Koszt deasla przy dzisiejszym zakupie paliwa nie jest oplacalny gdy auto pali wiecej niz 5lna100km.to moja opinia. moj partner spala 7,7l na 100km. Zdecydowanie zbyt duzo. Kilka razy udalo sie zejsc do 6l na 100km....
~david2
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
jak narazie spalanie to (styl zrównoważony- 50/50 miasto trasa) i jak na wymiary i masę uważam że to dobry wynik: [img]http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999795950_1.gif[/img
~baca
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Bardzo martwi mnie te auto bo doslownie nic sie nie zepsulo ale kiedys bedzie punkt zwrotny i tego sie boje bo albo braknie mi pieniedzy na naprawy,albo czasu ktory bede spedzal w warsztatach.
~w11
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Średnio pali mi 6,5-7 l. Na trasie 130km/h, w mieście ruszam spokojnie , ale dynamicznie. Za dużo. Inna sprawa, że jak zatankowałem na Słowacji to palił o litr mniej. Ech, taka jakość polskiego paliwa.
~Przemek K.
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
zużycie paliwa bardzo przyzwoicie - 6,6 miasto, 6,0 poza - bardzo przyjemnie - oczywiscie ceny ropy są skandaliczne mimo wszystko, przeglądów nie miałem ale ogolnie serwis wzorowy (naprawa skrzyni biegów)
~www.olo@vp.pl
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Pali średnio dużo, nie warto tankować ulepszonego oleju, ale trzba uważać, gdzie sie tankuje, bo auto może stanąć- jest wrażliwe na jakośc paliwa!
~Arek
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Zużycie paliwa - zawsze może być mniejsze ale bez przesady u mnie wychodzi tak w przedziale od 5,5 - 6,5 l na 100 Km
~rysiek.wiertara@onet.eu
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
średnie spalanie 6,3l/100km (80% trasa, 20% miasto) przy spokojniej jeździe. Przegląd po 20000km kosztował ok. 650 zł.
~luk5
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
5.5 na setke a z przyczepa 5.8 to doskonaly wynik gdy poszalejemy to i tak zmiescimy sie w 6.0
~baca
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
jest to nowy typ silnika 1.6 diesel 90 km bardzo roznie ale w normie ksiazkowej powinien sie miescic