Lista ocen Peugeot Partner I 1.6 HDi 90KM 66kW 2005-2011 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sh97m97n
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Idealnie - wielkie auto dla rodziny i wystarczające do mojej pracy. Wystarczające do większości zastosowań wojażowo-zakupowo-serwisowych dla małej firmy. Moim zdaniem dzisiaj już po zakupie, gdybym szukał pojazdu typu VAN, kupiłbym właśnie MPV Peugeota, więcej miejsca w środku, świetna baza dla aranżacji, znacznie większa praktyczność przy jednocześnie niższej cenie a bardzo przyzwoitym wyposażeniu. 1000km za kółkiem nie męczy kierowcy,...
~david2
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
co do przestrzeni nie mam żadnych zastrzeżęn - idealne auto dla rodziny z dziećmi i wózkiem dziecięcym. przydatna staje się kratka którą w dowolnym momencie można zwinąć. wygodne siedzienia z podłokietnika nie męczą podczas podrózy. w moim przypadku rozkaładam fotel kierowcy jak fotel przed telewizorem.
~Przemek K.
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
jestem średnio-wysoki jak dla mnie mało miejsca dla kierowcy (nie nad głową :)) ale za mało się fotel odsuwa. co do pasażerów to jeden minus jak się siedzi to kolana są wyżejniż fotel wiec na dłuższy wypad męczące.
~mlody
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Przestrzeni jest tyle ,ze mozna w nim mieszkac. Co prawda mogloby byc troche wiecej miejca z tylu miedzy slupkiem a siedzeniem fotela, bo troche trudno sie wychodzi.
~rysiek.wiertara@onet.eu
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Auto w wersji ciężarowej z kratką z tyłu daje możliwość w miarę komfortowej podróży dla dwóch osób. Nie wiem jak jest w przypadku wersji 5-osobowej.
~luk5
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
z przodu gdy siedze w fotelu dla pasazera mam roche malo miejsca na nogi i uderzam kolanem w deske (mam metr 80) ale za to nad glowa jest przepasc ;)
~www.olo@vp.pl
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Limuzyna. Tylko mało miejsca na stopy , bo jest szuflada pod fotelem pasażera!
~Radek Sikora
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Może do doskonałości czegoś jeszcze brakuje,ale miejsca nikomu nie brakuje.
~baca
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Kierowca i pasazer z przodu wszystko ok.
~robak
5 osób kupa bagażu, narty i rowery w środku