Lista ocen Peugeot Partner I 1.6 HDi 90KM 66kW 2005-2011 (18) - Silnik

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baca
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Pierwszy komentarz zamiescilem 24.03.2006 bylo to auto nowe kupione w polskim salonie.Wypisałem wtedy kilka uwag lub rzeczy ktore mnie niepokoiły i myslalem ze moga w przyszlosci byc problemy.NA TYM POWINIENEM ZAKOŃCZYC BO OD TEGO WPISU NIC SIE NIE POPSUŁO.Auto ma przejechane 300.000km nie robiłem kompletnie nic w tym samochodzie.Jedyne koszty to;paliwo ,tarcze,klocki,oleje i pióra wycieraczek.
~baca
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
jest to nowe auto 3 tygodnie coraz to silniejszy (uklada sie )bardzo dobre przyspieszenie w czasie ruszania dobrze sie zbiera przy wyprzedzaniu. Bardzo ciezkie zadanie stoi przed tym samochodem jego poprzednik(dalej w eksploatacji )w kilka lat przejechal 500 tys kilometrow.Bardzo mocno brudzi sie silnik(zachlapany blotem moga byc problemy z alternatorem)
~sh97m97n
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Od góry do dołu, na pusto ucieka spod świateł i daje frajdę, obciążony nie czuje ładunku. Bez uwag - przy pojemnosći 1.6 jestem bardziej niż mile zaskoczony - wcześniej jeździłem silnikiem 2l i 101 KM a ten wydaje mi się bardziej elastyczny od poprzednika, pomimo że Partner jest dużo większy od Vectry B.
~david2
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
jak narazie przy przebiegu 158 kkm nie mam zastrzeń choćautko użytkujęod tygodnia i jużpierwszy tysiąc kilometrów za mną. w chłodne poranki przy 8 st. celsjusza pali na dotyk, i nie trzeba grzaćświeć by namniej nie zauważyłem takiej kontrolki.
~slawekpay
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
kultura pracy jak na disla zaskoczyła mnie na plus, stosunkowo elastyczny, trochę głośniejszy od starszego 2.0 hdi
~w11
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Jak na tą moc świetnie. 12,7 do setki i v-max ponad 170 ( mierzone aparaturą od znajomego). Elastyczność świetna, ale klekot jest.
~rysiek.wiertara@onet.eu
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
silnik pracuje dość głośno. Przy 20000 zgubiłem dolną osłonę silnika, więc jest jeszcze głośniej.
~luk5
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
dobrze rusza niezla elastycznosc i przyspieszenie przyzwoite na swiatlach az sie niektorzy dziwia :)
~12345
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Narazie jak nowe auto moc wystarczająca,bardzo łatwo się czipuje dodaje to jakieś 30km
~mlody
Furgon 1.6 HDi 90KM 66kW
Jednostka napędowa bardzo dobra, dynamicznie rusza auto i przyspiesza.