Lista ocen Peugeot Rifter (23) - Całokształt

~Tomasso
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Samochód do wszystkiego, od wszelakich wyjazdów wakacyjnych , narciarskich po przewożenie gabarytów typu kosiarki (wyjechał nawet traktorek do naprawy) , rowery x 2 itd. wyjątkowo pojemny i ergonomiczny, kupiłbym jeszcze raz. Wygodny i z tym silnikiem który posiada - hdi 130 daje rade na autostradach jak i w mieście, póki co nie zawiódł nas jeszcze a objechał juz pól europy.
~Irek
Long 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Znakomity, pakowny, wielofunkcyjny i komfortowy samochód. Pełne wyposażenie- lubię mieć aktywny tempomat i bezkluczykowe wchodzenie- obie opcje działają bardzo dobrze (aktywny tempomat znakomicie się uruchamia- jeden przycisk- trochę za wolno zwalnia w mieście- zazwyczaj hamuję sam bo nie dowierzam, że się zatrzyma :)) W trasie super!
~Tytoos
Long 1.5 BlueHDI 102KM 75kW
Autko dostosowane do przewozu osoby niepełnosprawnej, obniżona podłoga. Poza tym użytkowane przez osobę prywatną. Skrócone wszystkie wymiany w stosunku do książkowych zaleceń o połowę. Wykonałem od razu profesjonalną konserwację podwozia oraz wyciszenie nadkoli, bo było głośno, szczególnie w czasie jazdy po mokrej nawierzchni.
~Miki
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Zaskakuje poprawnym prowadzeniem, na szybkiej trasie nie meczy dźwiękiem (da się wytrzymać do 180km/h). Małe fotele przód, za małe. Długo się nagrzewa silnik, ale jest dynamiczny, polecam - jedzie. Dobry do miasta i na trasę, kupiłbym ponownie.
~Alfik
Long 1.2 PureTech 130KM 96kW
Mam na budziku raptem 2500tys km , Pojazd jest ok.choc wad ma również kilka ,jak dla mnie zamulona skrzynia biegów,pod górę zawsze ma 1bief za dużo.zdecydowanie za szybko zmienia przełożenie na wyższe.
~Marcin Krupski
Long 1.2 PureTech 130KM 96kW
Miejski dostawczak przerobiony na osobówkę. W tym kontekście OK. Wysoka cena wydaje się, że tlumęczona jest przez... Android Auto. Resztę opisuję w szczegółach poniżej.
~Damian
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Ogólnie auto ok, bardzo praktyczne. Na plus praktyczność, silnik, media. Na minus spasowanie elementów i jakość materiałów w środku.
~Sebastian
Long 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Ato na pewno rodzinne . Ogromny bagażnik .Polecam wersję allure z wyposażeniem zapewniającym bezpieczeństwo Drobne niedociągnięcia
~Maxibxl
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Auto poprawne, sporo systemów bezpieczeństwa. Brakuje mi załamania martwego pola w lusterkach.
Dziennik kosztów dla Peugeot Rifter
~PUG
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Pojemny, rodzinny, niezawodny, ekonomiczny...taki jak ma być