Lista ocen Pontiac Trans Sport I (56) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~norA
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Cicho, nawet przy maksymalnych prędkościach autostradowych, ale...warto dbać o uszczelki gumowe w drzwiach i oknach. Silnik również cicho pracuje, mocno wyciszony wydech - typowe amerykańskie auto do połykania najdłuższych tras. Jak się człowiek z niego do europejskiej kopii przesiądzie - Sharana/Galaxy/Alhambra, to ma wrażenie, że jedzie autem ze sportowym zawieszeniem, taka przepaść!
~MISIEQ
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
cichuteńko. przy włączonym silniku i wolnej jeździe po mieście osoby z trzeciego rzędu słyszą kierowcę , który za specjalnie nie musi podnosić głosu... na nierównościach trzeszczą plastiki z tyłu... :( ale to wkońcu amerykanin
~QUBIC
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Naprawde jest dobrze. Tylko jak mocno wdepniesz to słyszysz ze masz 3.8 litra silnik, i ze wymyslono go prawie 20 lat temu. Taki przemiły ryk potworka...juz sie przyzwyczaiłem, i to jest miłe nawet.
~Alex
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Doskonałe wyciszenie. Jednak jest to VAN - nigdy super cicho nie bedzie. Po jakimś czasie uszczelki potrafia szumiec, co daje sie we znaki pzry wiekszych predkosciach, ale nie przeszkadza to w rozmowie itd..
~info@globalsourcing.pl
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Nie mogę specjalnie narzekać. Auto ma swoje lata, więc i swoje stukające duchy. plastiki trochę poskrzypują, Inne auta w tym wieku i po takim przebiegu grzechoczą jak stara pralka.
~Grzegorz MI
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Trochę plastiki trzeszczą - mi osobiście to nie przeszkadza i głośna na dużych obrotach wentylacja. Silniczek wbrew pozorom mało słyszalny w porównaniu do opla czy skody.
~jerzy.koziol@op.pl
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
W zasadzie nie miałem bardziej cichego samochodu,mimo że zmieniłem już kilakdziesiąt samochodów.Oczywiście mowa o samochodach z porównywalnych roczników czy półek
~tomas1974
Van 2.3 i 16V 137KM 101kW
super silnika nie słychać na wolnych obrotach to zeby nie obrotomierz to nawet bys nie wiedział czy chodzi,oczywiście po wymianie rozrządu bo przedtem odgłosy jak z dizelka
~Almado
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Przy normalnej jeździe praktycznie niesłyszalny (100km/h przy 1,5tys. obr). Brak szumów powietrza, najwiecej zależy od opon, tutaj dżwięk przenosi się przez materiał...
~bodek1968
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Silnik słychać tylko w czasie rozpędzania.W trasie trzeba patrzeć na obrotomierz bo go po prostu prawie nie słychać.Piękny \"bulgot\" V6.