Lista ocen Renault 19 I Hatchback 1.7 75KM 55kW 1988-1992 (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Wymienilem lampki podswietlajace tablice rozdzielcza i zegarka. Uszczelka bagaznika w jednym miejscu puszcza wode. Szberdach sie zacina, rowniez po smarowaniu podluznic. Mechanizm centralnego zamka wysiadl ptzy jednych drzwiach. Uklad podczerwieni centralnego zamka ma kiepski zasieg. Oprocz tego normalne dla tego przebiegu: wymiana klockow, tarcz i szczek hamulcowych, amortyzatorow, tlumika, lozysk kol przednich, paska rozrzadu, termostatu,...
~KeBi
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Auto miało już swoje lata. Jak je kupiliśmy to nie działał obrotomierz i czasowe wycieraczki ale nie naprawialiśmy tego i z tymi usterkami sprzedaliśmy go dalej. Pozatym to nie mogę sobie nic przypomnieć poza częściami exploatacyjnymi i bierzącymi wymianami (np przegub zaczął puszczać soki to trzeba byo go wymienić, łożyska mcperson i tulejki na wahaczach) A wiem. Centralny zamek w zimie fiksował, trzeba było dłuższą chwile poczekać aż...
~the_reviewer_P
Hatchback 1.7 75KM 55kW
potrafi zapalić za pierwszym razem rano, przy -10 ,po nocy, gdzie dochodziło do -20. Ale za to potrafi też nie chcieć zapalić W OGÓLE w zwykły,ciepły,słoneczny dzień. Doświadczyłem tego już nie raz, po prostu nie pali. Ale za którąś z kolei próbą zapala jak gdyby nigdy nic. Symulantka jedna.
~Kamil
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Byłoby 5, ale cieknący szyberdach, który musiałem kleić silikonem wyprowadzał mnie z równowagi (chociaż z perspektywy czasu mamy się z czego pośmiać z moją dziewczyną, raz gdy jechaliśmy w trasie zaczął padać deszcz i musiała mi trzymać kawałek kartonu nad głową :-D)
~Tomek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Po tylu złych opiniach na temat francuskich aut czekam na to co się wydarzy (przyznam się, że jeżdżę z duszą na ramieniu). Na razie nie jest źle. Miałem gorsze auta(a do żywego dopiekł mi pewien VW Bus- dlatego postanowiłem kupić francuza).
~Daniellll
Hatchback 1.7 75KM 55kW
W 17 letnim francuzie ma prawo odpasc to i tamto ;) Auto zezlomowalem w 2008r i jak na jego znaczny wiek musze przyznac, ze dobrze zniosl uzytkowanie. Wiadomo, ze przy przebiegu 250.000km zaczyna sie sypac zawiesznie i elektryka.
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
drobiazgi się sypią, końcówki drążków co 20 tys km, gumy w stabilizatorze to samo, tuleje w wachaczach co 40 tys.. Plastiki lubią pękać.Jednak nie zdarzyło się nic co kazałoby mi wracać na sznurku.
~Tobiasz
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Poluzowuje się bolec o który zatrzaskuje się zamek w drzwiach pasażera. Dość często trzeba grzebać w przednim zawieszeniu (po 30000 km do wymiany były oba łożyska)
~Janek221990@interia.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Niezawodność mechaniczna jest dobra nic sie niepsuje ale zawieszenie jak w każdym samochodzie wybija sie od naszych wspaniałych polskich drug!!!

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~azotek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
raz tylko wymieniałam rozrusznik, ale to z mojej winy. Zapatrzyłam sie na kierowców poczas Rajdu Kormoran i chciałam tak samo jeździć po szutrze
Renault 19 I Hatchback