Lista ocen Renault 19 I Hatchback 1.7 75KM 55kW 1988-1992 (38) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KeBi
Hatchback 1.7 75KM 55kW
To jest największa bolączka tego auta. Benzuny nie wiem ile palił bo używana była wyłącznie w zimie do rozruchu silnika po czym praktycznie odrazu przełanczaliśmy na gaz. Gazu palił nam dużo jak na takie auto - w trasie przy spokojnej jeździe nigdy nie zszedł poniżej 8, w mieście w zimie to i nawet pow. 15 potrafił zjeść. Pozatym te ciągłe regulacje gazu mogły przysworzyć bladej gorączki (jak palił w trasie pow. 10, zawsze jeździliśmy do...
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Na trasie jadąc do 120 spalanie 7l LPG, miasto-10-14 zależnie od pory roku i stylu jazdy. Ceny napraw jak każdego zachodniego, części ciut droższe niż do VW czy Opla. Swożeń dolny, końcówka drążka kier-30-40zł. Tłumik 100 łożysko do tylnej piasty-80zł (za to wymienia się go co 200 tys)
~Daniellll
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Przecietnie to idealna ocena. Nawet w gazie nie robi szalu - w miescie nie bedac zawalidroga trzeba sie liczyc ze spalaniem rzedu 10L gazu. Na trasie 90-100km/h da sie zejsc nawet do 7L gazu. Spalanie bylo by znosne gdyby nie tragiczne osiagi.
~Maciek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Wyniki odpowiednio do jazdy przy gazie. Jest dosc oszczedny, przy zalozeniu specjalnego pierscienia pod ukladem wtryskowym rozprowadzajacego rownomiernie gaz. Koszt czesci i robocizny jest sredni, jednak korzystam jedynie ze sredniej jakosci warsztatow.
~Tomek
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Spalanie benzyny- nie wiem(kupiłem auto z instalacją LPG i tego paliwa używam) Spalanie gazu- miasto:10-12,5L/100km, trasa: 7,5-8,5L/100km. Ogólnie muszę stwierdzić, że gaz gazowi nierówny- najgorszy na prywatnych stacyjkach sprzedających tylko LPG.
~Chris
Hatchback 1.7 75KM 55kW
ok.7litrów/ok.5litrów przy prędkości stałej ok.120km/h; przegląd-standard;dla niektórych części można znaleźć zamienniki, inne wziąść z Motrio, a dopiero na samym końcu z serwisu. Ogólnie za często tym się nie interesuję. Leje i jeżdżę.
~Zetoxon
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Około 7l trasa do max 10 w miescie przy dawaniu w dupe a lubilem to robic bo samochodzik jest lekki i miałem mniejsze koła to wyrywał elegancko do przodu. poza paliwem nic do niego nie lałem i nic nie zmieniałem poza linką sprzegła.
~the_reviewer_P
Hatchback 1.7 75KM 55kW
LPG ratuje auto i mój budżet, gdyby nie gaz, rozstałbym się zapewne z Reginą parę miesięcy temu. W zależności od stylu jazdy jest przeciętnie lub PRAWIE dobrze.
~Krystian Malutki ;)
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Jestem zaskoczony 7 l gazu :) i 6 benzynki, może kwestia zadbanego silnika, ja wszystko co chwile wymieniam, za dużo kasy ? nie po prostu nie lubie usterek ;/
~Kamil
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Ceny napraw jak w nowszych autach, w zimę potrafi w mieście zjeść nawet 12l benzyny, najmniej udało mi się nim spalić w mieście 10l, w trasie 7l.
Renault 19 I Hatchback