Lista ocen Renault 19 II Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1991-1996 (52) - Całokształt

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
ogólnie całkiem dobre auto, wygodne, miło sie nim podróżuje, przyzwoicie ekonomiczny ale jak się ma pecha należy liczyć sie dość dużymi wydatkami
~Witek : Wiciulki@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ponawiam pochwałę zawieszenia - w zimie stabiny nie zarzuca na śliskiej nawierzchni, a jeżeli to można łatwo wyczuć granicę bezpieczeństwa. (rewelwcha)
~jorg69 jerzyk69@vp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
jak na auto z tych lat nie narzekam nowa laguna przez rok juz dwa razy na gwarancyjnej i to powazne usterki nie zwiny kierowcy
~ziutek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo polecam! Tanie auto w zakupie i utrzymaniu! nie ma też problemów z korozją. Dobre auto dla młodego człowieka!
~badi, buddy00@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Całkiem dobre, przestronne auto. Nie jest to Ferrari ale jak chcesz mieć sporo miejsca i nie zalezy ci na wyścigach kupuj Renault 19.
~Rychu
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Poza uszczelkami w drzwiach i szybach które zaczynają parcieć oraz pojawieniu się plamek korozji wszystko naprawdę nieźle wygląda
~Rudy22@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Poza tym że ostatnio padła mi uszczelka pod głowicą, no i łożyska pod sprężynami to wszystko jest ok, a ludzie rdza żre mi maske:)
~pioste64
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie auto dobre. Niespecjalnie awaryjne. Nie wysokie koszty napraw. W miarę komfortowe. Udany model.
~MICHAł
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
NIE MA GAZU BO MAłO PALI WYMIENIAM TYLKO CZęśCI EKSPLOATACYJNE CHYBA żE SAM COś POPSUJE;)
~kazcbos@gazeta.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na samochód w tym wieku to rewelacja będzei mi służył do momentu na parwdę poważnych usterek
Renault 19 II Hatchback