Lista ocen Renault 21 Sedan (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TobiARtS@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
To już kwestia gustu przyciski elektrycznych szyb przy skrzynii.Miejsce na radio troche za wysoko.Plastiki wyglądają troche przestarzało ale to jednak samochód lat 80.
~Weasel
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
jak w kazdej renowce , przyciski na swoim miejscu, kazdy kto wsiadzie do takigo auta, nie ma problemu z obsluga czegokolwiek. czego nie mozna powiedziec o nowych autach...
~ches
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
daleko do włącznika świateł awaryjnych, niewygodny klakson w przełączniku świateł, przydałaby się możliwość regulacji kierownicy, dobra rzecz - sygnalizator nie zgaszonych świateł
~DjJanek jkrzysiek11@wp.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
Wszystko wspaniale rozmieszczone tylko poprzedni właściciel coś porobił z przeciwmgielnymi bo musze zapalić obydwa żeby mi się tył zaczoł palic
~qazwalt lubuskie
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
wszytko na swoim miejscu i pod ręką, za daleko do radia czy do świateł awaryjnych to chyba czyjaś przesada, wystaczy odpowiednio ustawić fotel
~KrzychuZ
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Jak na tak "stary" samochód bardzo dobrze. Ktoś mówił, że za daleko radio - ja mam manetkę przy kierownicy (dostosowałem do radia SONY). No problem.
~pachulski@vp.pl
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Wszystko pod ręką. Bardzo wygodna podróż w nocy - czytelne i jasne zegary. "polecam" spróbować jazdy oplem lub vw w nocy a potem R-21
~martinus77 (GG 6074978)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Wiadomo że auta z rocznika 1990 nie były zbytnio ergonomiczne, ale deska rozdzielcza jest fajna.
~mariusz
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
czesci troche za drogie , do vw passata taniej ale komfort lepszy nie taki taboret jak vw
~hans klosz
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
przelacznik swiatel do bani, swiatla nie gaswna po wylaczeniu silnika
Renault 21 Sedan