Lista ocen Renault 21 Sedan (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martinus77 (GG 6074978)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Do najpoważniejszych usterek należy sprzęgło, a dokładnie jego mechanizm, bardzo cięzko chodzi, zrywa linki i niszczy plastikowe półksiężyce przy pedale sprzęgła, jest na to rada - po pierwsze przy pedale sprzęgła należy na stałe zablokować plastikowe główne kółko - przewiercić i wstawić ośkę, a regulację wymyślić przy silniku (dwie śruby jedna w dół druga w górę) no i do tego w miejsce linki orginalnej wstawić linkę wzmocnioną ( u mnie w...
~ches
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
słaby wydech (głośny) i co 2-3 lata do wymiany, rozrusznik -stary więc źródło powtarzających się kłopotów, fatalne umiejscowienie rozrusznika, ze względu na wiek - coś się zawsze psuje i za każdym razem co innego (awarie jednak nigdy w trasie)
~wasyl.sp.zoo@poczta.fm
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Nie miałem takiej awarii po której auto nie ruszyłoby z miejsca (oprócz zaliczonego dzwona z maluchem na skrzyżowaniu, ale też odjechałem na pobocze o własnych siłach. Maluch nie :-)
~aga.katarzyna@neostrada.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
mam tylko problem ze wsteczny a reszta to ok no i z lewej tylnej strony w drzwiach szyba opada i leciutko sa drzwi zardzewiałe
~HYDRO
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
PECHOWY MODEL (MÓJ-CHYBA) ZROBIŁEM 50000 I KAŻDA POWAŻNA AWARIA DOTKNĘŁA AUTO. SPRZEGŁO, UKŁ. KIEROWNICZY I WIELE INNYCH.
~olekmatolek@wp.pl
Sedan 2.2 i 110KM 81kW
samochod ciezko "pracuje", na beznadziejnych drogach, wiec to co sie psuje klade na karb przeeksploatowania
~kloss
po 250tys km pękła rama silnika, koszt wymiany z robocizną 750zł
~instruktor@vp.pl
Sedan 2.0 i 12V 140KM 103kW
sprzęgło po dużym przebiegu (160tys. km) wymienione, poza tym ok
~qazwalt lubuskie
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
ma swój wiek ale poza wymianami co 10k nic w zasadzie poważniejszego się nie dzieje
~Renowiec
Sedan 2.0 i Turbo 162KM 119kW
Ciagle problemy z silnikiem i turbosprezarka, trace cierpliwosc
Renault 21 Sedan