Lista ocen Renault 21 Sedan (44) - Silnik

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TobiARtS@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Silnik F2N czyli najsłabszy 1.7 jaki był w tej renówce a i tak mnie niekiedy zaskakiwał swoim zrywem ale tylko kiedy sie jedzie max 2 osoby lub gdy LPG mu się odpowiednio rozkręci. Oleju za duzo nie brał jesli nie przekroczyło się 4,5 tyś obrotów. Lecz gdy zabrałem rodzinkę nad morze to troche mocy brakowału na 4 osoby plus pełen bagażnik.Zwłaszcza że nad morzem ustawiłem LPG na małe spalanie.Może to troche dziwi ale ta renówka waży tylko 930...
~Krzysiekz1992
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
kupiłem to auto ja zaczynałem budowe.. do dnia dzisejszego jezdziłem:D samochud zasłuzył na siebie naprawde warty tych pieniedzy jest:D bardzo wygodny.. karoseria szybko podlega korozji.. wczoraj urwałem podłuznice ... w samochodzie wymianiłem: skrzynie biegów,klocki i tarcze chamulcowe, maglownice i reszte układu kierowniczeo,2 razy glowice :P przez 8 lat jazdy
~martinus77 (GG 6074978)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Jak na diesla ma ładne brzmienie, pracuje kulturalnie bez zbytnich wibracji, jest elastyczny, nawet na 5 biegu mozna spokojnie i bezstresowo wyprzedzać, polecam olej MOBIL 1 15W-40 diesel, przy przebiegu 239000 nie bierze oleju, bardzo dobry silnik!!!
~Tomaj Poznań(pocztowiec1@wp.pl) kontakt jak by co :)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Silnik bardzo dobry...naprawde Renault stanelo na wysokosci zadania,wspaniale szybki...i te przyspieszenie:)jest Cool!( naprawde polecam ten wozik!)pomimo przebiegu niebierze oleju...silnik jest boooski! kocham te auto!
~mariusz
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
silnik ok. jak narazie wymilem uszczelke pod glowica iuszczelniacz na wale ale to przy jakim przebiegu . w renowkach to norma . silnik po zdjeciu glowicy mile mnie zaskoczyl zero progow na cylindrach .
~don Hose
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Silnik,jeżeli świece kable kopółka i palec są dobre i reszta też pracuje bardzo dobrze i cicho.Prawie 120KM nieźle rozpędza ten samochód.Elastyczny i szybki.Polecam
~qazwalt lubuskie
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
w pełnym zakresie obrotó można uzyskać wspaniałe osiągi, najlepiej jednak przy 2300 - 2800 rpm i można bez niczego każdego wziąć przy odpowiedni dobranym biegu
~lukasz z torunia
Sedan 2.2 i 110KM 81kW
silnik bardzo mocny elastyczny pali 10 litrow gazu przyjemnie chodzi zrobilem 30tys kilometrow oprocz podstawowych czynnosci eksploatacyjnych zadnych problemow
~Driver
Sedan 2.1 D 74KM 54kW
ekonimiczny, bezobsługowy(poza oczywiście wymianą oleju, filtrów itp.), trudny do zajechania. przy tym przebiegu stan oleju od wymiany do wymiany-zero ubytku.
~DjJanek jkrzysiek11@wp.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
Jest to 8 cud świata.Jechałem z Berlina to wyprzedzałem TIR-a jeden siedział drugiemu na tyłko to i 220km/h wchodziło na licznik
Renault 21 Sedan