Lista ocen Renault 21 Sedan (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TobiARtS@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Kupiłem ten samochodu od jakiegoś magika który zamiast wymienić bezpiecznik owijał je drutem,i kable od wentylatora po ucinał więc ja wentylacji nie miałem,i z ogrzewaniem też był kłopot dopiero po przejechaniu 4 km i najlepiej cały czas jadąc mogłem poczuc ciepło ale powodem tego był nie włączający sie wentylator.
~KrzychuZ
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Nie ma żadnych problemów. Po lekkim przeczyszczeniu nagrzewnicy w zimę przy ok -20 st.C po przejechaniu 1-1,5km jest już cieplutko. :) Co prawda mógłby być jakiś filtr powietrza, ale... :(
~Tomek R21
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
Ogrzewanie chyba nie jest mocną stroną tych aut. Mimo wymiany nagrzewnicy, ogrzewanie nadal nie najlepsze. Należy pamiętać o wymianie termostatu
~ches
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
długi czas nagrzewania, słaby nawiew na nogi pasażerów, głośny wentylator, brak filtra pyłów, woda wlawająca się przez kanał wentylacyjny przed przednią szybą
~aga.katarzyna@neostrada.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
autko szybko sie nagrzewa niema zadnych problemów szybko odparowuja szyby a w lecie bardzo przyjemny powiew zimnego powietrza:)
~martinus77 (GG 6074978)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Jeśli jest dobry i sprawny termostat, oraz czysty układ to nie ma kłopotów - dobre ma ogrzewanie oraz dobrą wentylację.
~Driver
Sedan 2.1 D 74KM 54kW
wg. mnie kiepskie przewietrzanie wnętrza. parujące szyby to raczej norma, ogrzewanie też kiepskie jak w większości Reanault.
~DjJanek jkrzysiek11@wp.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
W lato dmucha nieźle a w zimie jeszcze nie miałem okazji pojeździć
~Driver122
Sedan 2.1 D 74KM 54kW
najsłabszy punkt tego samochodu-mało wydajna dmuchawa i beznadziejne ogrzewanie...
~wojtek
Sedan 2.1 D 70KM 51kW
to moja druga r 21 i usterki są te same ,kiepski wętylator,piszczy i zaciera się
Renault 21 Sedan