Oceny Renault 25 II

Renault 25 II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault 25 II

~dzionek_21@wp.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
pakuje w niego wszystki pieniądze by było idealne. napewno go nie wymienie na inne chyba ze nowszy rocznik i większy silnik. na tamte lata to była limuzyna. polecam wszystkin za te pieniądze lepszego nikt nie znajdzie, chyba ze jakieś małe tico. Z częsciami nowymi nie ma problemów bynajmiej we Wrocławiu. na szrotech blachy tez lezą. Nie ukrywam ale na początku musiałem troche przy nim posiedzieć by uzyskać obecny efekt. Dziennie robie po...
~fryderyk
Hatchback 2.8 V6 Injection 150KM 110kW
Samochód luksusowy świetnie się prowadzi o ciekawej stylistyce komfortowy ,pięknie brzmiąca V6 . Posiadam od 2 lat i w zasadzie musiałem usunąć mankamenty po poprzednim właścicielu który nie za bardzo dbał o drobne usterki ale w tej chwili jeżdzę codziennie i po 8000 km muszę wymienić olej. Zarówno na gazie jak i na benzynie jeżdzi świetnie .
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Powiem tak: dalem za ten samochod smieszne pieniadze dokladnie to 200 zl ;) Co prawda bylo pare drobnych rzeczy do zrobienia ale opacalo sie... kupiem go z mysla sprzedania i zarobieniu na nim troche ale gdy wszystko juz dzialalo jak nalerzy to mi bylo szkoda bo auto zaskakuje swoja wygoda i niezawodnoscia jezdze nim do dzis i jestem zadowolony
~WiktorS
Hatchback 2.85 i V6 153KM 113kW
Super auto z pełnym wyposażeniem,elektryka,komputer HIFI, bardzo duze i bardzo wygodne . Ceny sa raczej niskie .Silniki V6 sa mocne i nie zamęczone .Mozna jechac przez cały dzien po mieści i nie przekroczyc 1,5 obr/min . Warte swej ceny ,szkoda że ich nie produkuja ,bo SAFRANE było juz przekombinowane .
~byku123@vp.pl
Hatchback 2.85 i V6 153KM 113kW
po za drobnymi mankamentami ktore jak by sie upar mozna znalezc w kazdym samochodzie jest to samochod o luksusowym wnetrzu bardzo dobrym i wytrzymalym silniku mowa o wersji o pojemnosci 2850 v6 nie jeden na drodze juz sie naciol i bylo mu lyso
~dzionek_21@wp.pl
Hatchback 2.0 103KM 76kW
jetem szczęśliwym posiadaczem tego autka, polecam wszystkim którzy chcą małym kosztem jeździć limuzyną. Obecnie autko przechodzi tuning i nie szkoda mi ładować kasy w niego. Na swoje lata auto zaje... ani grama rdzy , pelen ocynk co nie można powiedzieć o samochodach z np 2000r gdzie powoli im wychodzi rdza. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy R25
~Adam fuks13@wp.pl
Hatchback 2.2 i 110KM 81kW
Eksploatuje to auto 5 lat , jak dotąd praktycznie bez poważniejszych usterek , jedyne zastrzeżenia jakie mam to niedoskonałe ogrzewanie/nawiew oraz dość częste kłopoty z centralnym zamkiem . Jak dla mnie auto duże , wygodne , wdzięczne na drodze , w miarę ekonomiczne i niedrogie a małe niedoskonałości chyba można mu wybaczyć .
~mk44arty
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
kto raz wsiądzie do tego samochodu nie będzie chciał wysiąść, jest to duży bardzo wygodny i dający wiele przyjemności z jady samochód
~ocki_@tenbit.pl
Hatchback 2.5 V6 Turbo 205KM 151kW
Nie mam powodow do narzekan. Kupilem auto w idealnym stanie z malym przebiegiem. Wszystko jest ok!
4,1
~Luk
Hatchback 2.8 V6 Injection 150KM 110kW
ogólnie autko super szczególnie w wersji baccara, trzeba tylko dbać