Lista ocen Renault 5 I (30) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierzekar@wp.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
skrzynia biegów (wymieniłem ze względu na wyciek oleju z wałka sprzęgłowego) kupiłem używaną 5- biegową z 94r za 300zł i jest super; łańcuszek rozrządu (cena 170zł), uszczelka pod głowicą (80zł), naprawiam sam.
~k_rzys
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Jedyna poważniejsza wymiana byla wtedy gdy pożyczyłem kuzynce auto i spaliła sprzęgło niewiem jak ona to mogla zrobić ale jej sie udało :P a tak pozatym to jedynie ostatnio byly wymieniame przewody chamulcowe z tylnych kół
~...:::V71:::...
Hatchback 1.3 Automatik 55KM 40kW
Auto jerzeli jest zadbane to się spisuje, jeżeli poprzedni właściciel tylko "lał i jechał" to trzeba mu poswiecic jednak troche czasu aby dojsc do jakiegos porzadku ;)
~"zadowolony" posiadacz
Hatchback 1.1 45KM 33kW
tego też lepiej niekomentować - jak masz poważny problem to kwękniesz napewno słono - ponoć serwisowanie mercedesa 124 lub bmw 3 jest tańsze
~urubu4@wp.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
pilnować teflonowego grzybka w sprzęgle i jest ok, bo inaczej zrywa linkę sprzęgła i samoregulator przy pedale sprzęgła
~TM, Kraków. tmachnik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Nie miałem żadnych poważnych problemów - oby tak dalej. Poprzedni właściciel wymienił alternator i cieknącą nagrzewnicę.
~kebi@pf.pl
Hatchback 1.3 64KM 47kW
Przez rok akurat trzeba było wyremontować zawieszenie, półoś i rozrząd (po 27 latach...)
~zadowolony
Hatchback 1.1 45KM 33kW
W moim egzemplarzu poza drobiazgami nic większego się nie zepsuło.
~Jacol
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Dlaczego wymieniam po raz DRUGI łożysko koła lewe przednie????
~Demorikon
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Nic nie jest w stanie powstrzymać tego autka od dalszej jazdy:):)