Lista ocen Renault 5 II (71) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~budynprezes[a]tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem naprawde zadowolony z tego pojazdu. Kupilem swoją Renatkę od mojego dziadka. Początkowo dziadek straszył mnie drogimi częściami, bo to francuz. Ale jakoś nie zauważyłem bym kiedykolwiek płakał z powodu wyskoich cen części. Z majstarmi w mojej okolicy nie jestem po imieniu, próbuje przez to powiedzieć że nie mam z nią problemów bym musiał po majstarch jeździć. Dziś jest 14.11.2007r., ostatni raz u majstra byłem rok temu sprawdzić...
~P. ze Śląska
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie sympatyczne autko, nielubiane przez złodziei więc śmiało zostawiam go w nocy na mieście... ;P U przechodniów wzbudza czasem uśmieszek (bardzo zadbane i w 100% orginalny wygląd) a u kierowców którzy sięspodziewają że jest przestażałą kaczuchą mułowatym z silnikiem 1.1 podziw i zawstydzenie gdy ich wyprzedzi (nie rzadko nowego Focusa, nowe Megane, Clio, 206, 107, C1, C2, C3... czy inne podobne auta). Krótko i treściwie... małe a duże,...
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nie łudźcie się gt turbo to autko dla fanatyków. Pali ile wlejesz, ale tyle frajdy co to auto, jeszcze żadne mi nie dało (6,7 sec do 100km/h). Jeżeli chcesz mieć zabawkę i poświęcić jej sporo czasu,serca, cierpliwości i pieniędzy - zdecydowanie polecam. Również jako auto na co dzień może się nadać, ale wtedy nie polecam wzmacniać. W razie pytań - mic.lup@wp.pl
~Janek
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Posiadam to autko od lutego 2005 sprowadziłem z niemiec z małym przebiegiem (115 000) przejechałem 10 000 km i nei narzekam.Najgorsza jest tylnia półka trzaskająca i czasami latające szyby(ale to tylko drobiazgi) jak na taki mały silnik bardzo elastyczna.Nie ma nic lepszego w tej klasie i za taką małą cenę.Pozdro dla wszystkim r5-tkowiczow.
~nomen@hoga.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dla mnie nie ma lepszego samochodu.Odpowiednia ergonomia pracy silnika, plus dobre przyśpieszenie.Kłopoty sprawia troche tapicerka,która zaczyna odchodzic o elementów nadwozia.Auto prawuje się dobrze.Przyjemnie trzyma się drogi. Bardzo duży wpływ na cisze wewnątrz i trzymanie się drogi mają wyważone i odpowiednio napompowane opony.Zyskuje akustyka i cisza.
~miru1979_1979@go2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
samochud ten jest dobrze pomyślan jazda nim to przyjemność a czasami to nawet więcej. Skłamałbym gdybym niepowiedział że mam małe zastrzeżenia do zawieszenia gdysz niezabardzo wytszymuje nasze polskie drogi , i terz może mała uwaga do pułosiek, a jeszcze mnie denerwuje to że niema czsowych wycieraczek przynajmniej w mojm modelu.
~clubbeer@pf.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
zajechałem silnik troszkę bez oleju się pojechało. wdług mechanika wystarczyło zapierścieniować ale wolałem wydać więcej i nowe tłoki i cylindry (500zł) dać, wszystkie inne rzeczy zrobic od razu i silniczek jest jak nowy. Jestem zakochany w tym autku, szkoda że nie mam modelu trzydrzwiowego, ale i tak je kocham.
~rene
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
taka francuska mydelniczka, mało pali, silnik nie ma co narzekać, niektóre elementy ciężko wymienić, trudny dostęp - sprzęgło, 1600 za mała moc silnika lepszy jest 1900 d, ceny części w oryginale - kosmos zamienniki - przystępne ceny, karoseria 17 lat trzyma sie dobrze - stoi pod chmurą
~mateusz l.
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Autko jest rewelacyjne, postanowiłem, że jakkolwiek nie potoczyłyby się moje losy i jesli w przyszlosci stać mnie będzie na jakieś lepsze auto to zostawię sobie Renatkę jako maskotkę do dopieszczania, bo naprawde jest tego warta, to autko posiada duszę i charakterek - jak to wiekszosc starszych francuzów
Dziennik kosztów dla Renault 5 II
10,3
~soxlab@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wswojej klasie i przedziale cenowym nie mam sobie równych. Wygodna i miła, ale potrafi więcej niż na to wygląda. Serce samochodu wymaga troskiliwości, wtedy działa długo i dobrze. do tego pozbawiona kołpaków i postawiona na kołach 14 + niskie ogumienie i Renia zamienia się w agresora. :))