Lista ocen Renault 9 (37) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~domiwielki@tlen.pl
Hatchback 1.4 Automatik 68KM 50kW
skrzybnia jest ok, jak to w tych reniach bywa wystąpił raz problem ze wstecznym, ale dało się za małą kase to naprawić. Ogólnie nie sprawia problemów (chyba ze to że na 5ce troche wyje, sprawdzana wiele razy ale ciągle nie wiadomo czemu się tak dzieje)
~Masahista z konieczności
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Wbić piątkę to katastrofa jednak po poprawieniu wodzika (co 2 mce) wchodzi jak w nowej skrzynce. Wykończyła się blokada wstecznego dlatego trzeba uważać żeby nie pomylić 1 z R. Skrzynia świszczy na 5 aloe nauczyłem się z tym żyć.
~Didi_23
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
W mojej Renci dalej nazywanej Pszczółką wrzucic wsteczny to prawie ze graniczy z cudem, ale w kryzysowych sytuacjach zawsze mi wskoczył. co do reszty biegów chodza b ardzo lekko i sprawnie czasami trzeba 4 docisnąć
~adass82
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
czasem problem z R i 2 ale to przypadłość do ktorej juz sie przyzwyczaiłem, jak na 20 letnie auto to i tak sie dziwię ... ciekawi mnie czy tyle wytrzymają dzisiejsze skrzynie(wiek)
~Szmajdziullo Maciek_Szmajdziul@wp.pl
Hatchback 1.7 82KM 60kW
Świetna elastyczność. Można ruszać tak z jedynki jak i z czwórki i wszystko spokojnie idzie :) a jak ładnie i leciutko się wsadza wyższe biegi przy wyciu silnika na pełnych obrotach :)
~Zadowolony użytkownik!! :)
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Ogółem OK!! Niestety dać się we znaki porafi wsteczny... Ale to kwestia przyzwyczajenia... 5 bieg i ok. 150 km/h to bez większych oporów...
~Marluk
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Autko sprawuje sie dobrze.Jak by ktos miał do sprzedania z silnikiem 1.4 całe sprawne lub na czesci to prosze o kontakt pod numer 661628360 lub na gg 6294027
~ADAMs84
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Skrzynia SUPER dwa pierwsze biegi troszke krotkie na poszczegolnych biegach uzyskalem predkosci. 1-50km 2-95km, 3-140km, 4-190km, 5-215km
~Placek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
przy zmianie biegow z biegu wstecznego bieg I wchodzi dobrze, a II z trudnoscia. przy ruszaniu bez wczesniejszego wrzucania biegu R skrzynia chodzi swietnie
~Bartek- Szczecin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ze względu na duży przebieg troszkę zaczyna wyć i musiałem wlać Ceramizer. Teraz jest ciszej i biegi wchodzą jak w masełko