Lista ocen Renault 9 (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek- Szczecin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Duże szyby dają doskonałą widoczność dookoła ale podczas jazdy w deszczu osadza się mżawka na bocznych szybach przy przednich słupkach i nie widać lusterek. Boczne lusterka też brudzą się zaskakująco szybko :/
~Zadowolony użytkownik!! :)
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Idealnie... Nowsze modele mogą pozazdrościć... Cienkie słupki, duże szyby (które oczywiście pasują do kształtu autka) zapewniają niesamowitą wygode podczas parkowania, cofania, itp... BEAUTIFULL!!
~RaQ z Gorlic
Hatchback 1.7 95KM 70kW
jka to mój kumpel stwierdził - MOGĘ NIM JEŹDZIĆ PRZEZ CAŁY CZAS DO TYŁU!!!! - a jeżdzi focusem. Tak szczerze mowiąc jeździłem wieloma autami ale takiej widoczności to nie ma zaden
~Marluk
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Autko sprawuje sie dobrze.Jak by ktos miał do sprzedania z silnikiem 1.4 całe sprawne lub na czesci to prosze o kontakt pod numer 661628360 lub na gg 6294027
~Ajfel
Hatchback 1.4 60KM 44kW
nie jest zła tylko szybki mi strasznie parują pomimo niezłego ogrzewania(szczególnie boczne)
~Frezz
Hatchback 1.4 60KM 44kW
to chyba najberdziej przjzyste auto ktoryn jezdzilem widac dobrze i nie jest potrzebna prae lusterok
~Maciek_Szmajdziul@wp.pl :)))))))))))))))))))))))))
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Wielgachna szyba i lusteraka :)) Nie no omoże troche przesadiłem ale deska rozdzielcza nie zasłania drogi ...
~sonlight1@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Idealny do parkowania. Można wjechać co do centymetra. Full wypas.
~piotrek_reja@wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
qrka w moim modelu brakuje tylko oryginalnego lewego lusterka :)
~Szmajdziullo Maciek_Szmajdziul@wp.pl
Hatchback 1.7 82KM 60kW
Panoramiczna szyba + lusterka umiejscowione idealnie tam gdzie trzeba :)