Lista ocen Renault Captur I Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW 2013-2017 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca. Fotele wygodne. Dość dobry zakres regulacji przednich siedzeń. Same fotele są jednak zbliżone bardziej do tych z limuzyn niż aut sportowych. Da się wyregulować tak fotel, żeby nie mieć podkurczonych nóg, co jest ważne zwłaszcza w przypadku osoby o tendencjach do spastyczności, szczególnie przy dalszych podróżach. Podoba mi się też zdejmowana tapicerka. Ubrudzi się...żaden kłopot, zdejmujesz i pierzesz w pralce.
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak na wielkość - tak jak obok w "gwiazdach". Honda Jazz też jest duża wewnątrz ale brak jej tego odlotu w wyglądzie. Dla czworga wystarczająco - nawet przestronnie. Znajomy ze Scenikiem I stwierdził, że u niego jest ciaśniej z tyłu. Wysoka pozycja w trakcie jazdy b. dobra dla ciał jadących.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dla 4 osób podróż jest wystarczająca. Ja głownie użytkuje auto z 3 osobami i mnie taka przestrzeń zadowala. Nie jest to może Scenic ale wystarczająca. Bagażnik wbrew pozorom dość duży jednak na dalszą wyprawę zakupię zapewne bagażnik dachowy,
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Podróż Capturem w moim przypadku 4 osób jest komfortowa. 4 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 14 i 9 lat. Jedynie aby wysunąć przedni schowek pasażer musi pomanewerować nogami aby odsunąć ogromną jak na schowek szufladę.
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Super. Chociaż zona narzeka na wyprofilowanie przedniego siedzenia; ę jest zbyt wysoko uniesione. Ja mam podniesione i tego nie czuję. Na długich dystansach (700 km) kręgosłup mnie nie zabolał.
~xander
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Miejsca jest akurat sporo, mimo, że samochód nie należy do zbyt przestronnych. Zaskakuje za to negatywnie rozmiar bagażnika - maleńki, nie spodziewałem się czegoś takiego w takim samochodzie.
~Wincent
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Przy moim 178 cm, żony 175 i syna 170 cm podróżujemy komfortowo i bez ocierania się z przodu łokciami ;-) Miejsce za kierowicą regulowane w kilku płaszczyznach więc można wybrać najlepszą dla siebie pozycję.
~andy32_pl
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Miejsca z przodu i z tyłu pod dostatkiem. Wydaję się, że trzy osoby z tyłu, w długiej trasie mogą się czuć nieco niekomfortowo. Nad głową miejsca sporo, zarówno z przodu jak i z tyłu.
~miro
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
akuratnie a z tyłu aż za dużo na nogi; dach nad tylną kanapą nie przeszadza pasażerom- jest dużo miesca nad głowami; słońce z tyłu nie świeci po plecach przez tylną szybę i to jest ok

Usterki Renault Captur I

Renault Captur I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Z przodu jest naprawdę mnóstwo miejsca. Wystarczająco, aby np. pod nogami pasażera znalazła się czy to damska torebka czy to nawet torba fotograficzna.
Renault Captur I Crossover