Lista ocen Renault Clio I (288) - Całokształt

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ jacur@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Clio to dobry i udany samochód. Szczególnie wersja z silnikiem 1.4 i bogatym wyposażeniem( RT + klima) to rozsądne połączenie osiągów z ekonomią i komfortem jazdy. Ponadto ceny używanych samochodów nie są wygórowane choć części zamienne mogłyby być tańsze.
~Rozkoszny
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jestem młodym kierowca i dla mnie ten samochód jest wysmienity nie wielki na zewnatrz za to w srodku duzo miejsca wiecej niz np:(TOLEDO). Smiga w trasy i jest sporo eksplatowany ( NIE ZAWODZI). Załozyłem sportowe zawieszenie i 1 klasa !
~kwuj@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ogólnie jak na takie auto to ciężko doszukiwać się plusów i minusów - jest to jak dla mnie samochód o bardzo rozsądnych parametrach jezdnych, o niespotykanym w tej klasie komforcie jazdy i dość tanich kosztach napraw bieżących ogólnie czwóreczka :)
~Paweł
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Poza ceną jaką musiałem zapłacić za naprawę zawieszenia i spore jak na to auto spalanie złego słowa o \"renówce\" powiedzieć nie mogę. Samochód z tym silnikiem jest dynamiczny, czuć zryw kiedy wciska się gaz w dechę.
~Szczypek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
auto jeździło całkiem fajnie, dopóki nie zacząłem próbować go chociaż minimalnie przygotować do sportu. po ogarnięciu tylnej belki i założeniu przedniego zawieszenia zaczął naprawdę fajnie jeździć, pewnie z uwagi na lekki tył.
~Szczypek
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
samochód ma wady i zalety, jak każdy. Clio jednak potrafiło sprawić że naprawdę polubiłem to auto, i mimo wszystkich fochów i problemów które czasem strzela nie zamieniłbym go z żadnym z podobnego przedziału cenowego ;)
~neveragain
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak to francuskie auto. Złom w którym trzeba co kilka tysięcy wymieniać zawieszenie, łożyska w kołach, klocki i tarcze. Zamiast tej tandety lepiej kupić starego japońca i jeździć zamiast ciągle stać w serwisie.
~zzracer@wp.pl
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
samochodzik ok. nadwozie zadbane nie rdzewieje(jest kilka punktow o ktore szczegolnie trzeba zadbac). silniczek nawet wiekowy dla zwawego emeryta starczy ale lubi paliwo. mimo tego,ze powyzej 100km/h glosny to jest wygodny
~KIEROWCA CLIO1
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
jestem zadowolony z clio auto wizualnie nie najmłodsze lecz jak na warunki miejkie idealnie sie spisuje. Małe wszędzie wjadę nie najgorsza zwrotnosc i widocznośc Ceny części b niskie,.lecz na trasy nie polecam.
~KOMODO
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Pojemnosc silnika w tym modelu jest wyjatkowo zludna.Nie polecam kupna Clio o tej pojemnosci.Autko dla naprawde majacych malutko odlozonych pieniedzy,bo za troszke wiecej mozna kupic cos co oferuje duzo wiecej.