Lista ocen Renault Clio I (288) - Całokształt

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ania (i darek) :D
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
jest to małe, bardzo dynamiczne autko, które zostawia za sobą w tyle wyżyłowanych japończyków. silnik jest wytrzymały i elastyczny dzięki dość dużemu momentowi obrotowemu. sam silnik nie jest cudem techniki, ale fenomen tego samochodu polega na tym, że waży on 915 kg. jeśli do tego dołożymy ciekawe alufelgi samochód robi wrażenie dzięki czemu ludzie się za nim oglądają
~Julek, Białystok
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jestem studentem, samochod na moje potrzby jest wystarczjacy, moglby miec silnik 1.4(dynamiczniejszy) ale nie jest zle, ekspolatacja na codzien nie jest wysoka, rzadko sprawia klopoty(patrz przebieg) Jest to moj pierwszy wlasny samochod ( prezent od rodzicow), jezdze nim juz prawie 2 lata i nadal mi sie podoba.... Zapraszam na www.krc.prv.pl ogolnopolski klub Renault Clio.
~eunike, eunike@poczta.fm
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Mimo drobnych mankamentów musze przyznać "5", bo bardzo lubię ten samochód. Bardzo wygodnie i sympatycznie się nim jeździ, w dodatku jak na swój wiek wygląda bardzo elegancko (zwłaszcza po myjni, bo na granacie bardzo widać kurz :)). Jest doskonały dla kobiety, facet też by nie pogardził (o ile nie jest uprzedzony do francuskich samochodów, jak niektórzy moi znajomi).
~MICHELANGELO
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogolnie male nienajgorsze autko dla 2-4 osob w 5 osob na dluzsze trasy niebardzo. calkiem przyzwoity bagaznik. Myslalem ze spalanie bedzie mniejsze. dla kobiety nienajgorsze, chociaz moja mama bierze poduszke bo jej z kolei za nisko. Ogolnie autka drugi raz nie kupie bo sie zrazilem do francuza. moze dlatego ze trafil mi sie troche psujacy egzemplarz...
~Sebekb3
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Auto jeździ naprawde b.dobrze. Podróżuje nim w mieście i po trasie i nigdy mnie nie zawiodło. Silnik mały ale jak na swoją moc potrafi mile zaskoczyć przy wyprzedzaniu:) Clióweczki nie ima się rdza ani poważne usterki oraz dużym plusem jest przestronność. Minusem jest głośna praca silnika na wysokich obrotach. Samochód godny polecenia!
~Romek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
nie ma tragediii miałem już parę aut w swoim zyciu ale clio jest niezłe, używam go na dojazdy do pracy tylko i wyłącznie więc często jest poddawane różnym testom ale nie mogę powiedzieć nic złego bo jak nate lata ( 91 rok) to jest fajny samochód - polecam wersje 1.4RT- oszczędne , dobrze wyposażone autko( obrotomierz, elektr. szyby, szyberdach,alusy)
~mieku
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Wygodny i praktyczny niewielki samochod. W miare tani w utrzymaniu i przy kupnie. Psuja sie w nim glownie drobiazgi. Duzo sprzedawanych w polsce clio I z lat 91-96 pochodzi z niemiec (powypadkowe) takze trzeba je starannie ogladac przy kupnie. Da sie jednak trafic na egzemplarze bardzo dobrze utrzymane. W zasadzie nie ma problemow z rdza. Polecam.
~porsche911
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na auto za takie pieniedze (za swoj egzemplarza dalem 1400zl) jest idealne. To moj pierwszy samochod i jak dla mnie ma wszystko! Niezle przyspieszenie (juz nie jednego golfa zawstydzilem pod swiatlami) i przyjemny uklad kierowniczy. Co wiecej, ten samochod jest po prostu wygodny! Jak na swoj rocznik oczywiscie, no i cene!
~ Janusz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Od poczatku nabycia pojawiał sie problem z prawym pasem besp.przy fot. pasażera z przodu,zacinał się. Po 70.000km zapaliła się kontrolka posa.Komp.zdiagnozował usrerkę wady napinacza pasa po str.elektrycznej.Zbyt szybkie zużywacie się klocków hanulcowych. Generalnie sam uważam za bardzo dobry ale za drogi.
~arturek@reebok.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Pomino sporych wydatków na naprawy jestem zadowolony z auta.Od prawie roku wreszcie nic nie robiłem.Ale wcześniej... Mam go 4,5 roku i kupiłem już używany.Prawy tylni błotnik zaczyna się sypać,ale jeszcze nic nie robię z blacharką.W sumie fajne autko,ale nie na trasy.Po prostu za wolny.Dobrze że chociaż fotele wygodne.