Oceny Renault Clio I 1.2 60KM 44kW 1990-1998

Renault Clio I 1.2 60KM 44kW 1990-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio I 1.2 60KM 44kW 1990-1998

~Medved88
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Dobre na pierwsze auto. Tanie w zakupie i utrzymaniu, nie pali jak smok, części tanie. Niestety ten rocznik i okoliczne lubią się już z rudą i trzeba uważać, żeby nie trafić na wrak. Poza tym wygodnie, dynamicznie i zawsze do celu. Do moich potrzeb w sam raz, ale następne będzie większe. A na pewno Francuz.
~RATOWNIK
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Autko całkiem fajne.B.wygodne.Mam słaby silnik 1,2.Za dużo pali jak sie nawet delikatnie poruszy pedał gazu.Denerwuja naprawy i usterki.Na tak mały przebieg 111 tyś i szanujacego własciciela to troche za dużo.Zbyt drogie czesci i naprawy (mówią że RENO tka juz ma, do innych aut czesci wyrazniej tansze)Auto proste a i tak kasują.Ale ogólna ocena jest pozytywna.Pare zalet które powodują ze nie kupie wyrobu niemieckiego za wieksza kasę.
~Wilk
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Generalnie jestem całkiem zadowolony, małe, ekonomiczne autko, z którym nie ma wielu problemów, silnik wystarczająco dynamiczny i na tyle oszczędny, że auto może spokojnie utrzymać biedny student ;) Wystarczająco małe, aby można było się nim wcisnąć wszędzie, jednakowoż miejsca dla kierowcy jak i pasażerów jest wystarczająco. W 4 osoby jest całkiem komfortowo. Bagażnik też do najmniejszych nie należy, więc można wrzucić do niego jakąś torbę.
2,5
~neveragain
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak to francuskie auto. Złom w którym trzeba co kilka tysięcy wymieniać zawieszenie, łożyska w kołach, klocki i tarcze. Zamiast tej tandety lepiej kupić starego japońca i jeździć zamiast ciągle stać w serwisie.
3,6
~sebyxx
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Całiiem dobrze sie prowadzi i całkiem komfortowo się jedzie. Jednak tak mała moc nie pozwala na \"wpychanie \" się w mieście i na \"spokojne\" wyprzedzanie w trasie. dla spokjnej jazdy samochód - ok
2,8
~MICHELANGELO
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogolnie male nienajgorsze autko dla 2-4 osob w 5 osob na dluzsze trasy niebardzo. calkiem przyzwoity bagaznik. Myslalem ze spalanie bedzie mniejsze. dla kobiety nienajgorsze, chociaz moja mama bierze poduszke bo jej z kolei za nisko. Ogolnie autka drugi raz nie kupie bo sie zrazilem do francuza. moze dlatego ze trafil mi sie troche psujacy egzemplarz...
Dziennik kosztów dla Renault Clio I 1.2 60KM 44kW
6,8
8,1
~Sebekb3
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Auto jeździ naprawde b.dobrze. Podróżuje nim w mieście i po trasie i nigdy mnie nie zawiodło. Silnik mały ale jak na swoją moc potrafi mile zaskoczyć przy wyprzedzaniu:) Clióweczki nie ima się rdza ani poważne usterki oraz dużym plusem jest przestronność. Minusem jest głośna praca silnika na wysokich obrotach. Samochód godny polecenia!
~zarost
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jeżeli auto z tego rocznika jeździ bezawaryjnie bez dodatkowego wkładu finansowego (wymiana paska rozrządu i oleju) to jest to rewelacyjny samochód. Stylistyka auta wnętrze jest już nie co przestarzałe ale z pełna świadomością polecam to auto!! :)
~goozic
Hatchback 1.2 60KM 44kW
za małe pieniądze fajne małe autko z dużym wnętrzem...jest trwałe i rzadko się psuję
3,4
~Prezo
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak na małe, tanie i francuskie autko to całkiem przyzwoicie. Ale sam bym go sobie nie kupił.