Oceny Renault Clio I 1.2 i 54KM 40kW 1996-1998

Najnowsze oceny Renault Clio I 1.2 i 54KM 40kW 1996-1998

3,5
~Amadi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jeśli się dba o to autko to nie zawiedzie, jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi jeżdżących po mieście bądź na pierwsze auto, ze względu na swoje rozmiary. W jeździe po mieście silnik zaskakuje elastycznością, dobrze się \"zbiera\" pod warunkiem, że nie jedziemy w więcej niż 3 osoby. Przy większej liczbie osób już trochę zaczyna brakować mocy. Spalanie ok, chociaż przy dynamiczniejszej jeździe pali trochę za dużo jak na tą pojemność i moc....
3,8
~fabrycy
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Mam dobre zdanie o tym samochodzie. Największą zaletą jest niewątpliwie niezwykle oszczędny silnik- na trasie udało mi się przy spokojnej jeździe zejść na 4,9l/100, przy szybkim użytkowaniu na trasie nie przekracza 5,6l, a w mieście latem pali ok. 6- 6,5 litra. Dzięki lekkiemu nadwoziu samochód nawet z tą niewielką jednostką porusza się bardzo żwawo, o ile nie zapakujemy na pokład maksimum ładunku. Po 150 tysiącach i jeżdżeniu wyłącznie na...
~Zadowolony
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Auto bardzo tanie w eksploatacji, bardzo tanie w zakupie. Nie ma żadnych denerwujących niespodzianek. Posiadam go już ponad 8 lat i powiedziałbym, że zużycie poszczególnych części eksploatacyjnych postępuje wolniej niż w innych autach z tego okresu
~Rajmund
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Samochód niezły by nauczyć się nim jeździć. Jest dość oszczędny, mały w mieście, nigdy nie odmówił posłuszeństwa na drodze. Posiadający swoje mankamenty (elektronika, odbijające sprzęgło, wibrująca manetka, jedno ognisko rdzy) co w większości wynikało z zaniedbań poprzedników.
~ironman
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Autko pali bardzo mało, jest całkowicie bezawaryjne. przy normalnej wymianie klocków, filtrów, oleju - lejesz paliwo i jedziesz. nie martwisz się o nic. wydech oczywiście w tym wieku auta trzeba doglądnąć
4,1
~iamironman@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jedyny minus to te belki z tyłu które skutecznie odwiodą Cię od pomysłu zamiany auta na ciężarówkę. Ważna sprawa to wspomaganie - zwłaszcza dla kobiet. Moja wersja bez wspomagania to dla faceta - mi nie przeszkadza..... Poza tym jest super
~KIEROWCA CLIO1
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
jestem zadowolony z clio auto wizualnie nie najmłodsze lecz jak na warunki miejkie idealnie sie spisuje. Małe wszędzie wjadę nie najgorsza zwrotnosc i widocznośc Ceny części b niskie,.lecz na trasy nie polecam.
~Grześ
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Uwielbiam jeździć tym autem kupiłem go jeszcze raz 6 lat młodszy poprzednim zrobiłem 60 tys miał 260 tyś chodził jak nowy całokształt super dlatego kupiłem ten bo jest sprawdzony i niezawodny naprawdę POLECAM
~.
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Samochód posiadam od nowości, jestem bardzo zadowolony. W trakcie eksploatacji pokonałem 210tys.km i w tym czasie wymieniono zawieszenie, 2x tłumik koncowy + normalne części eksploatacyjne. Jestem bardzo zadowolony z tego autka. Nastepnym bedzie tez Renault !
~Pietrek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
nic dodac nic ujac. Naprawde dobre autko. Autko coraz bardziej popularne, chociaz po naszych drogach jezdzi dosc duzo zaniedbanych bardzo modeli. Coz tanie autko to i szacunek do niego taki jakis mniejszy. Niestety troche bardziej popularnosc autka wzrosla u amatorow cudzej wlasnosci a szczegolnie czesci :/, chocaz seryjny immobilizer i klopoty z tym zwiazane odstraszaja partaczy a dla fachowcow w dziedzinie szkoda zachodu dla paru groszy.