Lista ocen Renault Clio I 1.4 75KM 55kW 1990-1995 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~porsche911
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wentylacja dziala calkiem sprawnie (ogrzewania nie bylo mi dane jeszcze sprawdzic). Jedyne, czego brakuje, to wentylatorow na srodku deski rozdzielczej, jak to jest w nowszych samochodach.
~ jacur@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mam porównanie z wieloma innymi samochodami i w Clio wentylacja jest b. skuteczna. W gorące dni klimatyzacja wydajnie ochładza jednak zimą trochę za długo pozostaje zimno na wysokości nóg.
~dzidek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ogrzewanie bardzo szybko sie daje ciepło, wystarczy z 5 minut jazdy. W lato to niestety zostaja uchylone okna, ale nawiew dość mocny, że można jezdzić z zamknietymi.
~rafaldumanowski01@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
nie jest źle, w porównaniu z innymi samochdami szybko odparowuje, dokucza tylko ten szum powietrza na 2 i 3 poziomie.
~Siwy19GNIEZNO
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Ogrzewanie jak to clio... jak sie nagrzeje na trasie to jest serio ciepło, ale na mieście to tak szybko nie można liczyc na ciepełko
~ł.k
Hatchback 1.4 75KM 55kW
było zimą kiepsko ale po wymianie termostatu sauna. głośny nawiew i latem nic nie daje, polecam wersje z klimką.
~kwuj@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
długo się nagrzewa, głośna praca wentylatora, przy wymianie głośników zerwało otwieranie przepustnic bocznych :(
~Szczypek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
walczyłem z nagrzewnicą, z nadmuchem, z elektroniką i nie mogę tego ocenić wyżej niż 2 gwiazdki.
~PITER-URS
Hatchback 1.4 75KM 55kW
NIEWIEM RAZ DOBRZE GRZEJE RAZ NIE ODPOWIETRZAŁEM ZMIENIIŁEM TERMOSTAT I TO SAMO.NIE JEŻDZE NA GAZIE.
~Romek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
ogrzewanie działa poprawnie , w zimie nigdy nie zmarzłem ( w przeciwieństwie do opla kadeta 87 r.)