Oceny Renault Clio I 1.4 75KM 55kW 1990-1995

Renault Clio I 1.4 75KM 55kW 1990-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio I 1.4 75KM 55kW 1990-1995

~janeczek
Renault Clio I
autko jak za te pieniadze naprawde super! gdyby nie to miekkie zawieszenie ktore coprawda jest komfotowe ale niestety nie pozwala wykorzystac do konca zrywnego silnika!
~porsche911
Renault Clio I
Jak na auto za takie pieniedze (za swoj egzemplarza dalem 1400zl) jest idealne. To moj pierwszy samochod i jak dla mnie ma wszystko! Niezle przyspieszenie (juz nie jednego golfa zawstydzilem pod swiatlami) i przyjemny uklad kierowniczy. Co wiecej, ten samochod jest po prostu wygodny! Jak na swoj rocznik oczywiscie, no i cene!
~tom
Renault Clio I
życzę wszystkim takiego użytkowania[obecnie ma go żona,a ja nabyłem megane ,i też nie nażekam

Usterki Renault Clio I

Renault Clio I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,7
~Robert
Renault Clio I
auto wsumie cały czas jezdzi . ale drobne usterki potrafia doprowadzic do szału. jezeli ktos lubi pomajsterkowac to moze polubic ten samochód. odpornos na korozje dobra poza nadkolami tył ,dolna krawedzia klapy bagaznika, zgrzewem maski,. a i koroduja te plastkowe listwy pod szybami bocznymi maja jakies metalowe mocowaania i robia sie purchle.z powodów nie wyjasnionych rownierz peka lakier jakis centymetr od krawedzi na drzwiach przednich w...
~Szczypek
Renault Clio I
auto jeździło całkiem fajnie, dopóki nie zacząłem próbować go chociaż minimalnie przygotować do sportu. po ogarnięciu tylnej belki i założeniu przedniego zawieszenia zaczął naprawdę fajnie jeździć, pewnie z uwagi na lekki tył.
~dzidek
Renault Clio I
Jest OK za taką cenę, choć trzeba trafić na egzemplarz po którym widac, że być pieszczony
~ [email protected]
Renault Clio I
Clio to dobry i udany samochód. Szczególnie wersja z silnikiem 1.4 i bogatym wyposażeniem( RT + klima) to rozsądne połączenie osiągów z ekonomią i komfortem jazdy. Ponadto ceny używanych samochodów nie są wygórowane choć części zamienne mogłyby być tańsze.
Renault Clio I
męcze ją (potocznie francuzką dziwke;-) ) z zoną od 8 lat i jeszcze się nie poddała!!! fakt ze poprzedni silnik był1,1 zdecz przy 110000 zaraz po kupnie to obecny 1,4 nie do zjeżdzenia. po raz trzci zalana ponad max olejem i nawet nie wypluła! w trasce przy około 140-6l. a po warszawce przy kręceniu do 6000 8l !!! na dwójce daje 110 a na 3 140 ale to już zboczenie. graty strasznie śmiesznie tanie,ale i tak sie nie psuje. więc jako drugi...
~PunkNeverDie sXe
Renault Clio I
renówke mialem jakieś 6 miesiecy przez ten czas bylem bardzo zadowolony spodobal mi sie w tej kategori cenowej zdecydowanie ,najladnieszy i to zadecydowalo wiekszosc odsob mi odradzolo mowili kup golfa cale szczescie ze ich nieposłuchalem :) , samochod mnie niezawiudl nigdy , a nawet sporo nim jedzilem bo na 6 miesiecy 15 tys km glownie do pracy ale kilka razy w miesiacu wypady w dlusze trasy . Moj model z wygladu byl bardzo ladny mimo ze...
Renault Clio I
ogólnie dobre auto częscidostępnei niedrogie na lpg chodzi 2lata bez problemu niema co narzekac nie jest nowe