Lista ocen Renault Clio I 1.4 i RT 75KM 55kW 1991-1998 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Urbix
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Renatka to super autko. Mimo dość częstych awarii zawieszenia spowodowanych stanem naszych dróg, furka naprawdę godna uwagi. Ma mocny a przy tym ekonomiczny silnik benzynowy dzięki czemu dają dużą frajdę z jazdy. Przy okazji skrzynia biegów to totalna rewelka kompletnie bez awaryjna. Mam przejechane w mojej smerfetce już 254000km i jak na razie dzielnie daje rade.
~robert12@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Jak na swój wiek i przebieg sprawuje sie super i też prezentuje sie nieźle.170 km/h bez problemu.Zadbany-bezawaryjny.Mimo małej wagi stabilny i dobrze się prowadzi.Poważne wady?Kiepskie hamulce i duży promień zawracania.No bywa uciążliwy dla ucha.
~Paweł
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Poza ceną jaką musiałem zapłacić za naprawę zawieszenia i spore jak na to auto spalanie złego słowa o \"renówce\" powiedzieć nie mogę. Samochód z tym silnikiem jest dynamiczny, czuć zryw kiedy wciska się gaz w dechę.
~zzracer@wp.pl
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
samochodzik ok. nadwozie zadbane nie rdzewieje(jest kilka punktow o ktore szczegolnie trzeba zadbac). silniczek nawet wiekowy dla zwawego emeryta starczy ale lubi paliwo. mimo tego,ze powyzej 100km/h glosny to jest wygodny
~arni7713@o2.pl
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Spoxik małe i zarazem szybkei auto :) jak chce to potrafi nawet 150kmh na LPG. Mi się podoba tylko gdybym miał troche kasy to bym nagłosnił sobie lepiej ale przy wygłuszeniu i mich 6głośnikach jest spoxik 4x120 i 2x100
~Dawid Ś.
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Było by bardzo dobrze, gdyby nie ta elektryka. Ale ogólnie, jak ktoś ma małą kieszeń to polecam, bo za 1000-2000 już można kupić.
~Marcin
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Autko bardzo fajne. Szybkie, dynamiczne, ładne, w środku bardzo przestronne, wygodne i przyjemne.
~januszx40 wp.pl
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Za średnią cenę, funkjonale auto. Nie męczące na długich trasach. Ale najlepiej się jedzie w 2 lub 3 osoby.
~latynoski_rower@wp.pl
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Samochód bardzo dobrze się sprawuje,jego osiągi i wyposażenie są ponadprzeciętne. Polecam!
~memoria
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Małe, zwinne autko. Jedynie biegi za krótkie.