Oceny Renault Clio I 1.9 D 64KM 47kW 1991-1998

Renault Clio I 1.9 D 64KM 47kW 1991-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio I 1.9 D 64KM 47kW 1991-1998

~Renault Clio RN 1,9 D
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Ogólnie jestem zadowolony z mojego Renault Clio RN 1,9 D. Samochód jest bardzo zrywny, pojemnt i bardzo komfortowy (jak na swoją klasę). Niestety auto nie jest wolne od wad (rocznik 1993). Szybko zużywają sie klocki hamulcowe, pękają sprężyny i "nawala" włącznik wentylatora chłodnicy, co grozi przegrzaniem silnika, a w konsekwencji pęknięciem uszczelki głowicy. Rażącym brakiem ( na teblicy rozdzielczej) jest brak wskaźnika temperatury silnika!...
~brak
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Trochę za słabe hamulce, dużo drobnych awarii (nagrzewnica , sworznie, przełaczniki, tuleje gumowe i inne drobne detale..). Silnik bezawaryjny, bardzo dobra dynamika jak na diesla, niskie spalanie trasa nawet 4,3l/100 w mieście do 6,2l. ( z magnetyzerem paliwa Multimag ). Najbardzie denerwuje hałs przy szybkiej jeździe.
~robcik1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Jeśli chcesz mieć szybki (jak na miasto),oszczędny,bezpieczny samochód to jest idealny. Jeśli ma być ma obiektem westchnień sąsiadów czy "blachar"(czytaj: kobiety lecące na samochód") no to raczej się nienadaje. ( no chyba że stać cię na Renaulta CLIO WILIAMS )
~3tsmroczek
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Mogę polecić auto,wiadomo nie jest bez wad,ale ma już swój wiek i można mu wybaczyć parę usterek wspomnianych,trzeba dbać o auto i nie oszczędzać na częśćiach i będzie ok.
3,2
~albert
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
niskie spalanie, niska awaryjnosc do pewnego czasu... polecam kazdemu niedoswiadczonemu kierowcy na poczatek.
4,1
~cinek
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
ogólnie samochód dla tych, którzy chcą jeździć oszczędnie. przesiadając się na diesleka z omegi B 2.0 16v bez gazu mam powody do zadowolenia.
3,5
~Scorpiot
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Polecam samochód dla osób które potrzebują pewnego środka lokomocji w obrębie miasta. Samochód niezawodny i tani w utrzymaniu i
4,1
~jobi
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Auto do miasta i podróży dla 2 osób i psa. Mam i jestem zadowolony.
3,6
~zumek