Lista ocen Renault Clio II Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW 1999-2010 (412)

~ArturO_OA
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Autko w pożądku, przy zakupie kierowałem się wyposażeniem i ceną, nie żałuję zakupu.
~lukashg@o2.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jest to Clio II faza I. Auto przyjemne, stanowi udany kompromis pomiedzy niskim spalaniem a dynamicznym silniczkiem. Nie jest on demonem szybkosci ale wystarczy do sprawnego poruszania się, a jedzie nawet 180 km/h. Bagażnik zaskakująco pojemny, po zlożeniu tylnych siedzeń można przewieźć na prawde wiele. Prowadzi się bardzo przyjemnie. Jak na razie nie psuje się. Na Polskie warunki samochód idealny. Polecam!!!
4,1
~dentalq@dentalq.bielsko.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Ogólna ocena dobra / byłoby 5 gyby nie ceny podzespołów,przeglądów i zużycie paliwa /. W wersji TechRoad doskonałe i bardzo bogate wyposażenie standartowe !!! Samochód miły, "przyjazny" w użytkowaniu, zgrabny i wystarczający dla 2 osób lub 2 + dziecko ew. pies.
~romekj@polbox.com
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Dla mnie jest to idealny samochod na dojazdy do pracy i wyjazdy wakacyjne. Dla dwoch osob jest to auto o klase lepsze niz wynika z jego wielkosci. Ekonomiczny. Po prostu samochod idealny na moje potrzeby (dlatego taka wysoka ocena).
~Januszser
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Fajne autko przyciąga wzrokiem.Jazda jest przyjemna,dobrze trzyma się drogi.Bije na głowę konkurencję pod względem rozstawu kół.Silnik na trasę za słaby gdyż do niego jest krótka skrzynia biegów.Hamulce super miejsca sporo najlepiej 2 dorosłych i 2 dzieci .Poprzednio miałem megane lecz starsze ,jednak marka mi się spodobała dlatego zostałem przy renault,Trochę większe spalanie niż podaje producent ale to podobno reguła.Ogólnie jestem...
~Przemoo
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Bardzo dobre auto dla osób ceniących oszczędność i komfort francuskich aut. Bardzo sprytne autko na miasto.
~Jack
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Podsumowując (Clio Extreme 1,2 16V) auto godne polecenia, w porównaniu do konkurencji bije wszystkich pod względem wyposażenia i wykończenia wnętrza + oszczędny silnik, oczywiście w swojej klasie i za te pieniądze
~Kuba
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Prz tej pojemności silnika nie ma co spodziewać się niesamowitych przyspieszeń. Jednak kultura pracy i elestycznośc dają frajdę z jazdu po mieście. (Silnik)
3,8
~mariooop
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Auto dobre jak na swoją cenę. Myślę że warte swojej ceny. Jedyne zastrzeżenia mam do zawieszenia. Wiadomo, że we Francji mają super drogi. To nie jest niestety auto na polskie warunki, jeśli chodzi o zawieszenie.
3,8
~mariooop
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Ogólnie ok. Jedynie fakt, że jest taki delikatny jak na polskie warunki trochę obniża moją satysfakcję jako kierowcy Renault Clio. Po dłuższym zastanowieniu się, gdybym jeszcze raz kupował nowe auto zdecydowałbym się na Opla Corsę.
Renault Clio II Hatchback