Oceny Renault Clio III Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW 2005-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW 2005-2010

~Marcin
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Całokształt określam na poziomie 4+. Rewelacyjny silnik i stosunek mocy do spalania. Na zdecydowany minus określam zwrotność tego auta. Dla porównania tam gdzie "na raz" wykręcę Passatem kombi to wielokrotnie dużo mniejszym Clio na 2 razy trzeba.
~Wojtek
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Autko super 6 biegowa skrzynia biegów w połączeniu z 106 konikami daje niesamowite wrażenia podczas jazdy przy bardzo ale to bardzo umiarkowanym zużyciu paliwa. Dla porównania kolega ma clio o mocy 74 konii i jego autko pali o 1.5 litra więcej niż mój. Ja przy średniej jeżdzie mam spalanie na poziomie 4,2 litra. Jestem naprawdę zadowolony
4,1
~michał
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Mam mieszane uczucia co do tego auta. Jest bardzo poręczne i praktyczne szczególnie w mieście. Długie trasy już nie są jego dobrą stroną. Dobrze wykonane wnętrze i bogate wyposażenie to niewątpliwe plusy, ale nie do końca wygodna pozycja za kierownica psuje wrażenie. Dodatkowo odnosi się wrażenie, że auto jest jakieś takie delikatne i towarzyszy mi ciągły strach przed jego uszkodzeniem. W sumie wystawiam ocenę dobrą
~GRZEGORZ
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Bardzo lubię ten samochód. Dla mnie powyżej oczekiwań.
4,1
~Daro
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Dobra kultura pracy, zwiny, lecz wielki minus za wtryski wystarczy że zaleje gorsze paliwo i odrazu wyskakuje błąd (Silnik)
Renault Clio III Hatchback 3d