Oceny Renault Clio III Hatchback 3d

Renault Clio III Hatchback 3d - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 3d

~szwedmarcin
Renault Clio III
Świetne auto mojej żony.Jezdzi nim od 6ciu lat,wczesniej auto przedsatwiciela handlowego -biała 3-drzwiówka. Mam 190cm a jest mi w niej wygodnie,Bardzo sprawne -zaskakujaco-auto ,często nim jeżdzę bo......lubię i ekonomia znakomita. Sprzęt grający-firmowy-gra bardzo przyzwoicie,awarie sie nie zdarzają...Silnik BEZAWARYJNY,olej zmieniany co 10tys km 5w40 i....nic sie nie dzieje.Czytam tylko w NIEPIECKICH Auto świat i Motor jakobym jeździł...
~Marcin
Renault Clio III
Całokształt określam na poziomie 4+. Rewelacyjny silnik i stosunek mocy do spalania. Na zdecydowany minus określam zwrotność tego auta. Dla porównania tam gdzie "na raz" wykręcę Passatem kombi to wielokrotnie dużo mniejszym Clio na 2 razy trzeba.
~gr
Renault Clio III
Ładny, nieduży samochód z oszczędnym, dość dynamicznym silnikiem dCi. W rodzinie od 60 tys km wozi bezawaryjnie nasze tyłki. Ludzie straszą, że panewki, że wtryski. U mnie jak na razie cisza. Dbam o oleje (max co 15000 km) ,filtry i mam nadzieje, że pojeździ długo bez awarii. Zdecydowałem się silnik 1.5 dci, ponieważ miałem z nim doczynienia w służbowym Kangoo z 2009r które bezawaryjnie przejechało 330 tys km.
Dziennik kosztów dla Renault Clio III Hatchback 3d
7,8
8,2
~Hubert89k
Hatchback 3d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Renault Clio III
Samochód idealny do przemierzania miasta. Dynamiczny, zwrotny i niezbyt duży. Łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu. Odradzam tym, co chcą nim jeździć w dłuższe trasy. Ten samochód z tym silnikiem po prostu się do nich nie nadaje. W mieście super, w trasie padaka :)
~Wojtek
Renault Clio III
Autko super 6 biegowa skrzynia biegów w połączeniu z 106 konikami daje niesamowite wrażenia podczas jazdy przy bardzo ale to bardzo umiarkowanym zużyciu paliwa. Dla porównania kolega ma clio o mocy 74 konii i jego autko pali o 1.5 litra więcej niż mój. Ja przy średniej jeżdzie mam spalanie na poziomie 4,2 litra. Jestem naprawdę zadowolony
~michał
Renault Clio III
Mam mieszane uczucia co do tego auta. Jest bardzo poręczne i praktyczne szczególnie w mieście. Długie trasy już nie są jego dobrą stroną. Dobrze wykonane wnętrze i bogate wyposażenie to niewątpliwe plusy, ale nie do końca wygodna pozycja za kierownica psuje wrażenie. Dodatkowo odnosi się wrażenie, że auto jest jakieś takie delikatne i towarzyszy mi ciągły strach przed jego uszkodzeniem. W sumie wystawiam ocenę dobrą
~PH
Hatchback 3d 1.5 dCi eco2 85KM 63kW
Renault Clio III
Ogólnie autko jest na plus, jako przedstawiciel handlowy troszke tym sie jedzi, w nie cale 2 latka ponad 125tys i jestem z tego autka zadowolony, i moglbym polecac jaknajbardziej. Oczywiscie nie jest to samochod rodzinny, ale duzy pozytyw ode mnie.
~Lego
Renault Clio III
Autko sprowadziłem z Francji młode i w dobrej cenie. Od kiedy go mam zmieniłem zdanie na temat francuskich samochodów, wcześniej było tylko Audi, Opel, BMW i Ford z tych czterech pochwała dla BMW reszta to ciągłe wizyty u mechanika. Clio jest niezawodne jak ktoś pisze inaczej to albo sam psuje auto albo robi antyreklame.
~kris
Hatchback 3d 1.6 i 16V 88KM 65kW
Renault Clio III
Samochód bardzo pozytywnie mnie zaskoczył do tego stopnia ze jest u mnie 5 lat.W tym czasie zrobiłem nim 70 tys km .Wszystko wymieniane na czas gwarantuje praktycznie bezawaryjna jazde .
~Remi
Renault Clio III
Bardzo małe spalanie w mieście i na tym chyba koniec zalet tego samochodu. Do bólu bezpłodny, Zrobiony tak, aby przypadkiem naprawa nie była zbyt przyjemna. Projektowany przez księgowych.
Renault Clio III Hatchback 3d