Oceny Renault Clio III Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW 2005-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio III Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW 2005-2010

~szwedmarcin
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Świetne auto mojej żony.Jezdzi nim od 6ciu lat,wczesniej auto przedsatwiciela handlowego -biała 3-drzwiówka. Mam 190cm a jest mi w niej wygodnie,Bardzo sprawne -zaskakujaco-auto ,często nim jeżdzę bo......lubię i ekonomia znakomita. Sprzęt grający-firmowy-gra bardzo przyzwoicie,awarie sie nie zdarzają...Silnik BEZAWARYJNY,olej zmieniany co 10tys km 5w40 i....nic sie nie dzieje.Czytam tylko w NIEPIECKICH Auto świat i Motor jakobym jeździł...
~gr
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Ładny, nieduży samochód z oszczędnym, dość dynamicznym silnikiem dCi. W rodzinie od 60 tys km wozi bezawaryjnie nasze tyłki. Ludzie straszą, że panewki, że wtryski. U mnie jak na razie cisza. Dbam o oleje (max co 15000 km) ,filtry i mam nadzieje, że pojeździ długo bez awarii. Zdecydowałem się silnik 1.5 dci, ponieważ miałem z nim doczynienia w służbowym Kangoo z 2009r które bezawaryjnie przejechało 330 tys km.
~Lego
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Autko sprowadziłem z Francji młode i w dobrej cenie. Od kiedy go mam zmieniłem zdanie na temat francuskich samochodów, wcześniej było tylko Audi, Opel, BMW i Ford z tych czterech pochwała dla BMW reszta to ciągłe wizyty u mechanika. Clio jest niezawodne jak ktoś pisze inaczej to albo sam psuje auto albo robi antyreklame.
~Remi
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Bardzo małe spalanie w mieście i na tym chyba koniec zalet tego samochodu. Do bólu bezpłodny, Zrobiony tak, aby przypadkiem naprawa nie była zbyt przyjemna. Projektowany przez księgowych.
~konkap
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
za całokształt duży plus rewelacyjne prowadzenie cichy, dynamiczny i bardzo oszczędny silnik (, przyzwoita wygoda
~Tegie
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Cichutki Diesel , bardzo małe spalanie p, bezawaryjny silnik, nigdy mnie nie zawiódł (Silnik)

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Aga
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Jak na samochód tej klasy miejsca jest zaskakująco dużo, o wiele więcej niż np. w nissanie micra. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Renault Clio III Hatchback 3d