Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW 2010-2013 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~W4s1k
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Denerwujące w moim modelu to częsty problem z tylnymi kierunkowskazami czasami wtyczka się luzuje (chyba) i nie działają jak trzeba, i druga pierdoła zamek tylnej klapy trzeba były wyregulować, ponieważ na niewielkich nierównościach potrafiło hałasować. No i standard chyba w każdym Renault zimą częsty problem z otwarciem pokrywy silnika, zamek się zacina i trzeba 2-3 razy pociągnąć za rączkę aby podnieść maskę.
~Piotr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Nic i jestem miło zaskoczony. Co prawda czytałem, że nowe Clio zjamuje 1 miejsce w rankingu niezawodności do 50.000km przebiegu i do 3 lat, ale czytać i doświadczyć to różne rzeczy. Żona raz wyłamała zimą wycieraczkę przedniej szyby próbując ją podnieść - jak się okazało nie jest to możliwe. Mimo wszystko nie najlepszy pomysł, no bo jak oczyscić pióro z lodu?
~3_14-ter
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Na razie nie mam powodów na narzekań, trzeba jak w każdym przypadku regularnie wymieniać filtry i lać dobry jakościowo olej (można zalecany przez producenta Elf, tym bardziej, że jego ceny w ostatnim czasie wyraźnie znormalniały).
~Piotr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Co do drobnych usterek lakier podatny na zarysowanie nie raz słabe plastiki zaczynają piszczeć
~Arek H
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Nie ma problemów jak w Clio II, nigdy nic się nie działo z elektryką jak wielu zakłada
~mhr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Zdarzy się czasem przepalenie żarówki, poza tym nie zanotowałem nic uciążliwego
~Kamil Rożek
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
żarówki światel mijania tak co 6 miseiecy i podświetlenie nawiewu raz wymieniłem
~Adrian
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
żarówki raz w roku jak sie założy dobrej marki
~ALLENSTEINER
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Przepalają się żarówki świateł mijania

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu