Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW 2010-2013 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Jak na takie małe z zewnątrz auto, to bardzo dobrze. Jeżdżę zwykle dużo większymi autami 4x, ale tu w żaden sposób nie odczuwałem ścisku czy dyskomfortu. Spory i ustawny bagażnik, jak na małe auto. Głupotą jest tylko dzielenie oparcia przy braku dzielenia siedziska, o czym dowiedziałem się przy odbiorze samochodu. Nawet do głowy by mi nie przyszło, że tak można...:( Na razie jednak nie składałem nawet oparcia, więc to nie przeszkadza.
~3_14-ter
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Z przodu bez zastrzeżeń, z tyłu osoby powyżej 160 cm wzrostu zaczynają wbijać się kolanami w oparcie fotela, co czują pasażerowie podróżujący z przodu. Ale oceniając całokształt w tej klasie nie jest źle, można w miarę komfortowo podróżować w 4 osoby nawet na dłuższej trasie, a przecież to samochód zaprojektowany do miasta. Spora ładowność!
~Yoshi96
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Z przodu dla osób o wzroście 18 cm w zupełności wystarczy na wysokość i szerokość. Jak na klasę B super. Z tyłu dla dwójki mniej rosłych pasażerów też wystarczy. 2 mocowania ISOFIX z tyłu.
~W4s1k
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Dla dwóch osób miejsca wystarczająco, jeżeli z tyłu miałyby jeździć dorosłe osoby to mogłyby narzekać. Dzieci z tyłu nie będą miały problemów.
~wacek ondrusz
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
male auto a miejsca sporo; nie mam gdzie wpisac ponizszej uwagi, wiec wpisze ja tu : TYLKO MATOL ZROBI TYLNE OPARCIE DZIELONE A KANAPE NIE !!!
~mhr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
4 osoby bez problemu dosyć komfortowo mogą podróżować. kładąc siedzenia z tyłu bagażnik jest całkiem imponujący
~mp
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Chowane zagłówki to lipa, dzielone oparcie a brak dzielonej kanapy - oszczędność na siłę.
~Kamil Rożek
Dużo miejsca. Wiecej niż w Grande Punto napewno, wiem bo jeździłem z rok
~Kacperooo
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
sporo miejsca w środku a nie wygląda z zewnątrz
~Adrian
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
dużo miejsca z przodu i z tyłu
Renault Clio III Hatchback 5d Phase II