Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW 2010-2013 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~3_14-ter
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Fotele zaskakujące obszerne i wygodne, choć wyższym kierowcom będzie cierpnąć prawa noga po dłuższej trasie, ale wynika to z nieco przykrótkiego siedziska i kąta nachylenia grodzi,a co za tym idzie pedałów w podłodze. Wydajna wentylacja, z klimatyzacją bez skłonności do parowania szyb jesienią i zimą, bardzo dobry radioodtwarzacz i przyzwoite seryjne głośniki+sterowanie pod kierownicą.
~W4s1k
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Według mnie idealna, wszystko widać, nie trzeba się martwić, że gdzieś zarysujemy zderzak, lusterka boczne bardzo duże dzięki czemu widoczność do tyłu jest bardzo dobra. Do przodu też nie ma problemów bo słupki "A" nie zasłaniają dużej powierzchni.
~Yoshi96
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Słupki przednie bardzo nie ograniczają widoczności. Dobra widoczność przez tylną szybę(dość duża). Mój egzemplarz posiada doświetlanie w zakrętach- świetna opcja zwłaszcza na krętych i nieoświetlonych odcinkach- polecam.
~Piotr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Nie mam zastrzeżeń, Jedynie nie mogłem przyzwyczaić się do braku czujników cofania (miałem je w pozostałych samochodach), ale każdy może sobie dokupić, więc to nie jest obiektywne zastrzeżenie.
~mhr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Żadnych problemów z widocznością zarówno z przodu jak i tyłu, podczas jazdy i parkowania.
~Kacperooo
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
dobry widok we wszystkie strony może dlatego bo siedzi sie troche wyżej
~wacek ondrusz
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
wszystkie auta maja zla widocznosc, bo jest moda na szerokie tylne slupki (slupy)
~Arek H
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
duża szyba przednia i boczne szyby całe więc widać nieźle
~mp
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
No można sie czepić widoku na boki z tyłu ale ok
Dziennik kosztów dla Renault Clio III Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
~Piotr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo dobra z każdej strony
Renault Clio III Hatchback 5d Phase II