Lista ocen Renault Clio IV Grandtour Facelifting (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gosccc
Grandtour Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Narazie zero kosztów poza paliwem Spalanie max w jednym z bardziej zakorkowanych miast w PL zima przy największym ruchu 7.6l/100 Spalanie min w trasie: droga wojewódzka z prędkością do 100 km/h udało mi się zejść latem z AC ciut poniżej 4l/100km Spalanie trasa mieszana (30%autostrada 30%ekspresowka plus drogi wojewódzkie)- równe 6l/100km Autostrada, 150km/h- pali ok 7.5l
~smon
Grandtour Facelifting 1.2 73KM 54kW
Jedyna naprawa to naprawa wielu dzieciecego (zwijak poduszki powietrznej kierowcy) przy okolo 7 tysiacach kilometrow, wymieniony na gwarancji. Poza tym tylko plyny eksploatacyjne jak narazie.
~Kazimierz W.
Grandtour Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Części w miarę tanie. Zawieszenie oryginalne od poczatku wytrzymało mi około 160tys km, a wcale nie jeżdżę super drogami. Zresztą w Polsce większość dróg jest połatana albo dziurawa.
~Kamil
Grandtour Facelifting 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
ASO omijać z daleka, bardzo duży wybór części zamiennych renomowanych marek w rozsądnych cenach, olej wymieniać co 15 tyś. km. a nie jak ASO zaleca co 30 tyś.
~syn Ferdka
Grandtour Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak coś co posiada tak mały silnik i system start&stop może być ekonomiczne. Przy spokojnej mieszanej jeździe 6,4l. Gdy się pojechać żwawo i wyprzedzać robi się powyżej 7 litrów
~Darek
Grandtour Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Nic nie robiłem bo nie musiałem w ciągu roku więc nie ocenię. Przepraszam - zgubiłem kartę startową - koszt dorobienia nowej 550 zł, troche drogo.
~Pablo
Grandtour Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
Serwis w renault kosztuje ok. 700 zł i raz w roku trzeba bodaj zrobić. Idzie przeżyć. Pali 8-9 litrów w mieście a w trasie 6,5
~fred
bardzo ekonomiczne