Renault Clio IV Grandtour - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Renault Clio IV Grandtour
Mniej

Oceny Renault Clio IV Grandtour

6 % lepiej niż w segmencie Auta małe ( 3,97 )

dodano 16.10.2013 przez

moim poprzednim autem byla alfa romeo 159 2.4 200 km silnik z automatyczna klimatyzacja i skorzanymi siedzeniami. wiec niech to bedzie moj punkt odniesienia i wobec tego auta bede ocenial clio na ktore przezocilem sie z powodu kosztow jakie ta cudowna alfa generowala. alfa jako auto wyzszej klasy jest nieprzecietna dopoki dziala :D. clio wpadlo mi w oko pod koniec zeszlego (2012) roku i doszedlem do wniosku ze sprzedam alfe i kupie clio od razu praktycznie. tak mniej wiecej zrobilem i teraz musze przyznac ze dobrze zrobilem. jezdzilem clio z 1.5 dci 75 hp i tce 90 hp (to co mam teraz) i powiem tak. ten 75 konny silkik byl mocniejszy niz ten tce ktory mam teraz mimo ze na papierze jest napisane inaczej, tak bylo i juz. polecam przejechanie sie motorem 75 konnym diesla, naprawde. zakupilem wersje kombi ze wzgledu na wozek dla dziecka ktory musze wszedzie wozic. i po zastanowieniu sie dochodze do wniosku ze to jedno z najladniejszych kombi na rynku. wiec tak: male auto wiec koszta male ale przestrzen w zupelnie wystarczajaca. nie planuje kupowania uzywanych aut wiecej w zyciu. mialem mazde 323 i alfe 159 wiem co to znaczy psujacy sie diesel... nigdy wiecej auta bez gwarancji.

dodano 03.07.2017 przez

Nie można niczego złego napisać jeśli jest się zadowolonym z pojazdu. Praktyczne, moim zdaniem wyróżniające się na drodze. Posiada własny niepowtarzalny styl. Ekonomiczne. W ciągu 2 lat od nowości do tej pory bezawaryjne. Świetne jak tę klasę samochodu wyposażenie.

dodano 14.09.2015 przez

ogolnie wrazenia na plus. milo sie nim jezdzi jak nie jest sie rajdowcem. przy lpg mam wylaczony dolny bagaznik a przy tym ma on moze 350 litrow. mam lakier pastelowy i jest bardzo podatny na zarysowania.

dodano 04.09.2016 przez

Auto jak na tą klasę bardzo dobre. Za cenę jego kupna najlepiej wyposażone spośród innych w klasie B. Praktycznie bezawaryjne. Bardzo ładne i nowoczesne.

dodano 25.05.2015 przez

Auto jest moim zdaniem ładne. To jedyne clio jakie kiedykolwiek mi się podobało. Patrząc z zewnątrz wygląda na większe niż jest w żeczywistości.

dodano 25.05.2015 przez

dodano 11.05.2017 przez

Samochód za niewielki pieniądze. Bardzo ładny praktyczny jak na klasę B TO SUPER

dodano 29.03.2016 przez

Bardzo nowoczesny samochód. Jak na klasę B całkiem pakowne kombi.

dodano 10.10.2017 przez

dodano 05.01.2015 przez