Oceny Renault Clio V Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW 2020-2023

Renault Clio V Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW 2020-2023 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio V Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW 2020-2023

~Przemek
Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW
Auto nabyłem nowe z salonu, opinię piszę po ponad roku użytkowania i przebiegu 20 tys km. Zakupu nie żałuję, to moje drugie Clio, wcześniej jeździłem IV generacją. V generacja jest zdecydowanie lepiej dopracowana, użyte zostały lepsze materiały i lepiej je spasowano. Do tego momentu auto nigdy mnie nie zawiodło, żadnej usterki, problemów - nic. Przyjemnie się prowadzi, jest (stosunkowo) dynamiczne jak na motorek 1 litrowy i oszczędne (w trasie...
~Patryk
Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW
Miejskie autko. Auto kupione dla żony ale sam bardzo chętnie poruszam się nim po mieście. Jak na klasę B dość sporo miejsca. 4 osoby mieszczą się całkiem wygodnie. Póki co 0 problemów. Leję i jeżdżę
~Kopytko
Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW
Fajny miejski samochód. UWAGA - jeśli wybierasz wersję LPG to ZAAPOMNIJ o czymkolwiek onnym niż licznik główny kilometrów. To auto zostało wykastrowane ze wszystkiego - nawet z licznika dziennego kilometrów. Tak więc jeśli chcesz wiedzieć ile np. przejechałeś na wakacjach to musisz sobie na starcie spisać stan licznika. Generalnie KURIOZUM!!!! Mam nadzieję że Renault to zmieni to to żaden rocket science by mieć licznik dzienny kilometrów....
~Lucjan
Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW
Jestem zachwycony tym autkiem. Renault zrobiło kawał dobrej roboty. Wygląd (oczywiście rzecz gustu) jest calkiem fajny. Auto do tanich nie należy i nieźle wyposażony egzemplarz z bieżącego roku to koszt okolo 65 tyś :-/ jednak IMO warto i pierwsze zauroczenie jeszcze nie minęło.
~Vermin
Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW
Samochód rewelacyjny, gdyby tylko nie był tak awaryjny.
~Wierzbicki
Hatchback 5d 1.0 TCE 100 LPG 100KM 74kW
Bardzo dobre auto w tych pieniądzach. Szukałem bardzo długo i niestety nic nie znalazłem.
~Wierzbicki
~Maxym