Oceny Renault Espace III Van 2.2 12V TD 113KM 83kW 1996-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Espace III Van 2.2 12V TD 113KM 83kW 1996-2000

~maciej.nowak@wp.pl
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Dużego wyboru nie ma wtym segmencie aut. Problem modelu 2.2 dCi (135 KM) polega na tym że silnik nie był do końca sprawdzony a już był montowany w nich jako poligon doświadczalny dla nowej Laguny. Ceny części w serwisie - DRAMAT!!!!!! Brak zamienników- ale parę znalazłem drążki kierownicze, tuleje wachaczy, łączniki stabilizatora - pasują od nowej Laguny i występują jako zamienniki tylkodo niej. Przednie klocki hamulcowe pasują od starszego...
~bynio
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
autko jak marzenie ,mam je 2lata i nie obylo sie bez usterek ale pokarzcie mi bez awaryjne auto, co tylko jezdzi bez dokladania .Pierwszy raz ja siadlem za kierownica to mialem wrazenie ze lece samolotem.Zrobilem tym autem 50 tys i jestem bardzo z niego zadowolony
2,3
~"reno" super wóz ;)
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
ładny ale porównał bym go do Peugota 206 mojej żony mały przebieg a mnustwo awari, ręce opadają musze go sprzedać, kupiłem nowego i tak dostałem w klapy, za tą kase co ładuje w serwis mógłbym kupić A-klase na raty dla córki, a to nie koniec...!!!
2,2
~Rafał
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
totalna kupa to moje trzecie renault i ostatnie poprzednie były dwie laguny w poprzedniej wersji i były ok to badziewie jest kompletną kupą zdecydowanie odradzam wszystkim narobicie sobie tylko kłopotów i nie słuchajcie gości którzy mają przebieg 1tys km bo to wsdzystko dopiero przed nimi
~szmidt.robert@op.pl
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
przez ostatnie 10lat jezdzilem vanami roznych marek zawsze tych najdrozszych majac nadzieje ze beda to auta najlepsze -tak jednak nie bylo.Renault espace jest jedynym autem ktore daje mi pelna satysfakcje z jazdy-w szczegolnosci na bardzo dlugich odcinkach
4,1
~alutka
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
nasz espace ma niecale 2 lata jest super wygodny, to auto z wyzszej polki, ale jeśli chodzi o usterki techniczne to jest to skandal. samochod za tyle pieniedzy(150000) caly czas cos się dzieje ,moze nic wielkiego ale zawsze cos. To nie wina tego auta, lecz mechaników, którzy stosuja metode prob i bledow brak profesjonlnej obsługi, pogłebiaja usterki.

Usterki Renault Espace III

Renault Espace III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~alistar@laposte.net
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Espace IV to zdecydowanie najlepsze moje auto jakim jezdzilem (zastapil mi nowe Toledo). Idealne auto na 5osobowa rodzine ze sporymi bagazami. Jestem pod wrazeniem silnika - poprzedni samochod byl na traktorze TDI a diezel od Reno jesli chodzi o wibracje i halas to chodzi jak benzyna.
3,2
~ewenement85
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
Gdyby niewymiana całego rozżadu z powodu pekniecia paska albo czegos innego może i by niebyłtaki zły dla mnie
~Mariusz
Van 2.2 12V TD 113KM 83kW
ogólnie ,jeżeli ktoś potrzebuje dużego vana to nie ma lepszego.polecam auto z max wyposażeniem,jest tam mase rzeczy które potrafią naprawde cieszyć!
3,3
~Łukasz Raczek